Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ripple Ortağı Tranglo, Sınır Ötesi Ödemeler için OmiPay ile İş Birliği Yapıyor

Ripple, Avustralya ve Asya bölgesindeki yatırımlarını sürdürüyor.
Ripple Ortağı Tranglo, Sınır Ötesi Ödemeler için OmiPay ile İş Birliği Yapıyor

Ripple şirketinin pek çok iş ortağı bulunuyor. Bu ortaklardan birisi ise Tranglo olmakta. 2008 yılında kurulan Malezya merkezli şirket, Avustralya, Çin ve Güneydoğu Asya bölgesinin kullanıma sunulmak üzere yeni bir iş birliğine imza atıyor.

Tranglo, Mart ayı sonlarında Ripple tarafından yatırım almıştı. Bu yatırım ile Ripple, Tranglo’nun %40 hissesinin sahibi haline geldi. Firma şimdi sınır ötesi ödemeler için OmiPay ile iş birliği yapıyor.

Sınır Ötesi Ödemeler Yapılacak

Sınır Ötesi Ödemeler Yapılacak

Bu birliktelik ile Avustralya, Çin ile birkaç ülke arasında ödemeler ve havaleler gerçekleştirilecek. Tranglo, küresel ağı genelinde OmiPay’in sınır ötesi ödemelerine güç sağlayacağını duyurdu. Avustralya merkezli bir ödeme çözümü uzmanı olan OmiPay, tüm büyük Avustralya şehirlerinde büyük bir varlığa sahiptir.

Şirket şimdi XRP tabanlı işlem ödemeleri için RippleNet’in ODL hizmetini kullanıyor. Tranglo, Tranglo Connect çözümünü kullanarak Çin ve Asya’nın Güneydoğu kesimine ödeme koridorları kurmasına yardımcı olmak için Avustralya merkezli OmiPay firması ile ortaklık kuruyor.

Firma, OmiPay’in Çin, Vietnam, Filipinler ve Endonezya’ya ödeme koridorları kurmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Buna ek olarak, iki şirket Avustralya’da sınır ötesi ödemeleri daha uygun maliyetli ve erişilebilir hale getirmek için işbirliği yapıyor.

Tranglo CEO’su Jacky Lee iş birliği ile ilgili “Tescilli tek erişim noktamızı ve akıllı anahtarlama sistemimizi kullanarak OmiPay’in hizmetlerini geliştirmekten gurur duyuyoruz. OmiPay müşterilerinin ortaklığın sağladığı kusursuz deneyimin keyfine varacağından eminiz.” açıklamasında bulundu.

Tranglo, e-cüzdanlar aracılığıyla dijital ödemeler de dahil olmak üzere tüm popüler ödeme yöntemleriyle entegrasyon yoluyla yerelleştirilmiş ödemeler sağlayacak.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum