Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ripple’ın Ortağı SBI Bonus Olarak XRP Dağıtacak

Ripple’ın Japonya’daki ortağı SBI, müşterilerine XRP dağıtacak.
Ripple’ın Ortağı SBI Bonus Olarak XRP Dağıtacak

Ripple geçtiğimiz haftalarda Japonya’nın finans devlerinden SBI Holdings ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. SBI grubunun başkanı Yoshitaka Kitao, yeni token dağıtımında XRP teklifine dair bilgilere yer verdi.

Firma 20 Nisan tarihinde dijital şirket tahvilleri için bir STO dağıtımı gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu dağıtıma katılanlara XRP ise bonus olarak verilecek. Dağıtılacak olan XRP’nin yatırımcılar tarafından satın alınmış menkul kıymetlerin miktarı ile orantılı olacağı belirtildi.

SBI Başkanı tweet
Kaynak: Twitter

En az 100 SBI hissesine sahip yatırımcılar 23 dolar değerinde XRP alımına hak kazanacaklar. Katılımcılara dağıtılacak olan kesin XRP miktarı 30 Haziran tarihindeki fiyat üzerinden belirlenecek.

Ripple son dönemde SEC davası ile sıkça gündeme geliyor. Davanın açıldığı Aralık ayında XRP sert düşüş yaşadı. Sonrasında yeniden yükselişe geçen kripto para, 1.93 dolara ulaşarak son dönemin en yükseğine ulaştı. Son dönemde SEC ile Ripple arasında görülen davada şirket lehine olan gelişmeler XRP’nin yükselişini hızlandırdı.

Geçtiğimiz gün Bitcoin’de yaşanan sert düşüşün de etkisiyle kripto para 1.15 dolara kadar geriledi. XRP yazım itibariyle 1.40 dolar seviyesinde işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum