Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ripple Halka Açılmak için ABD Dışındaki Pazarları Araştırıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, halka arz için ABD dışındaki pazarları araştırdıklarını ancak şimdilik bu planı askıya aldıklarını söyledi.
Ripple Halka Açılmak için ABD Dışındaki Pazarları Araştırıyor
HABER GİRİŞ

Blockchain şirketi Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin gelecek planlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Garlinghouse, Ripple olarak halka arz için ABD dışındaki pazarları araştırdıklarını, şimdilik bu planı askıya aldıklarını söyledi.

İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda konuşan Garlinghouse, Ripple’ın halka açılmak için açık kurallara sahip diğer yetki alanlarına baktığını söyledi. Ripple CEO’su, SEC’in eylemleri nedeniyle şirketinin henüz ABD’de halka açılmadığını belirtti.

Garlinghouse, Amerika Birleşik Devletleri’nde, S-1 başvurusunu onaylayan çok düşmanca bir düzenleyiciyi halka açıklamaya çalışmanın eğlenceli olmadığını sözlerine ekledi. Coinbase’in S-1 başvurusunun açıkça onaylandığını anımsatan Garlinghouse, SEC’in bu dosyada belirtilen şeyleri yaptığı için borsayı dava ettiğini vurguladı.

S-1, ABD’deki halka arz öncesinde SEC’ye sunulan ve bir şirketin mali performansı ve firmaya yatırım yapmanın temel riskleri gibi bilgileri ortaya koyan bir belge olarak biliniyor. Ripple CEO’su, halka arz seçeneğini” açık tuttuklarını ve zaman ilerledikçe bunu değerlendireceklerini söyledi. Garlinghouse, halka açılmanın artık Ripple için bir öncelik olmadığını açıkça belirtti.

Ripple’ın bu ay hissedarlarından geri alım yaptığını bildirdi. Garlinghouse bunu doğruladı ve şirketin bugüne kadar 1 milyar dolarlık hissesini geri satın aldığını söyledi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.