Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ripple Balinası 26 Milyon XRP’yi Binance’dan Bilinmeyen Cüzdana Aktardı

26 milyon XRP bilinmeyen bir cüzdana taşındı.
Ripple Balinası 26 Milyon XRP’yi Binance’dan Bilinmeyen Cüzdana Aktardı

Kripto para piyasasının genelinde olduğu gibi Ripple’ın da düzeltmeden nasibini aldığı görülüyor. Geçtiğimiz aylarda 1.97 dolara kadar yükselen ve son 3 yılın en yükseğini gören XRP, piyasanın düşüşü ile beraber 0.50 dolar seviyelerine kadar geriledi.

An itibariyle 0,65 dolar seviyesinden işlem gören XRP, kayıplarını geri almaya çalışıyor. Bu süreçte Ripple balinaları da kripto varlıklarını hareket ettirmeye devam ediyor. Bir yatırımcı Binance hesabında bulunan XRP’leri bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

XRP bilinmeyen cüzdana transfer edidi
Kaynak: Whale Alert

Whale Alert’e göre, önde gelen bir XRP hesabı, Binance borsasından 26 milyon jetonu bir kripto cüzdanına taşıdı. Söz konusu işlem Bithomp’ta kaydedildi.

Yaklaşık 2 hafta önce yine 176 milyon dolar değerinde XRP transferi gerçekleştirilmişti. Dünyanın en değerli 7. dijital varlığının fiyatındaki son düzeltmeye rağmen, balinaların XRP işlemleri artıyor.

Ek olarak, toplam XRP balina sayısı son birkaç ayda önemli ölçüde arttı. San Francisco merkezli blockchain firması Ripple tarafından yayınlanan son raporuna göre, 2021’in ilk üç ayında XRP birikimleri artış gösteriyor.

Raporda en az 10 milyon XRP bakiyesi olan cüzdanlar olarak tanımlanan ‘balina’ cüzdanlarının sayısı 308’den 319’a yükseldiğine yer verildi. 1 milyon ile 10 milyon arasında coin tutan cüzdan sayısı da 1.125’ten 1.196’ya yükseldi. Ripple, Nisan ayından bu yana kurumsal yatırımcılar arasında da son derece popüler kripto varlıklar arasında yer alıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum