Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ripple Asya Merkezli Ödeme Platformu Tranglo’ya Yatırım Yaptı

Kripto para şirketi, artan müşteri talebini karşılamak için Asya merkezli bir sınır ötesi ödeme firmasından büyük hisse alımı gerçekleştirdi.
Ripple Asya Merkezli Ödeme Platformu Tranglo’ya Yatırım Yaptı

Küresel ödemeler için kurumsal blok zinciri çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı Ripple, Asya’nın önde gelen sınır ötesi ödemeler uzmanı Tranglo’nun% 40’ını satın aldığını açıkladı. Bu ortaklık, Ripple’ın bölgedeki artan müşteri talebini karşılamasına ve anında para göndermek ve işletme sermayesi ihtiyaçlarını azaltmak için dijital varlık XRP’yi kullanan İsteğe Bağlı Likidite’nin (ODL) erişimini genişletmesine olanak tanıyacak .

Sınır ötesi ödeme hizmetlerinde bir öncü olarak Tranglo, Filipinler gibi mevcut koridorları desteklemede ve mevcut ağına yeni ODL koridorları getirmede kritik bir rol oynayacak. Ripple, Güneydoğu Asya’nın ödeme platformlarında parçalanmış bir yapı olduğunu belirtiyor. Her ülke kendi ödeme altyapısına sahiptir, ancak bölgesel sınır ötesi ödemeler için standart bir entegrasyona sahip değildir.

Ripple için Asya En Büyük Pazar

Ripple için Asya En Büyük Pazar

Ripple, Tranglo’ya yaptığı yatırımın Güneydoğu Asya’daki ödeme ekosistemini geliştirme taahhüdünün bir parçası olduğunu söyledi. Tranglo CEO’su Jacky Lee yaptığı açıklamada, “Ripple ile yakın ortaklık kurarak ve Talep Üzerine Likidite’yi yeni pazarlara tanıtarak, kitlelere erişilebilir ve adil finansal hizmetler sağlamayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ripple’ın Tranglo’ya yaptığı yatırım, şirketin RippleNet’in benimsenmesi için en hızlı büyüyen bölge olan Güneydoğu Asya’daki ödeme ekosistemini zenginleştirme konusundaki yol haritasının bir bir yansımasıdır. Yatırım sonrası işlemlerin tamamlanması, yasal onayların 2021 yıl içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor.

XRP yüzde 3 yükseldi
Kaynak: piyasa.paratic.com

XRP bu haber sonrası günlük grafikte yüzde 3 artış yaşadı. Kripto para an itibariyle 0,57 dolar seviyesinden işlem görüyor. 0,60 dolar direnci üzerindeki kırılmalar olması halinde yeni bir yükseliş trendi başlayabileceği belirtiliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum