Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ripple Ağ Etkinliğindeki Artışın Fiyata Yansıması Bekleniyor

Zincir içi veriler Ripple ağındaki hareketliliğin arttığını gösteriyor.
Ripple Ağ Etkinliğindeki Artışın Fiyata Yansıması Bekleniyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Analitik izleme firması Santiment, Ripple aktif adreslerinde bir artış olduğunu bildirdi. Bu durum analistler tarafından fiyatta oynaklık olacağı şeklinde yorumlanıyor. Ancak henüz XRP’de böyle bir fiyat hareketi gerçekleşmedi.

Ağ etkinliği göstergeleri genellikle bir varlığın fiyatı ile güçlü bir şekilde ilişkilidir. Varlığın değerinin hızla artmasıyla birlikte, tüccarlar ve yatırımcılar, borsalarda satış, ödemeler veya yeniden dağıtım dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle fonlarını daha fazla hareket ettirme eğiliminde oluyor.

Metrikler, piyasanın volatilite artışıyla karşılaşıp karşılaşmayacağının belirlenmesinde faydalı olsa da, bir varlığın şu ya da bu yönde hareket edip etmeyeceğini göstermediği için yönlü bir gösterge olarak kabul edilmiyor.

XRP aktif adresler
Kaynak: Santiment

Ripple şu anda fiyatını olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilecek veya etkilemeyebilecek çok çeşitli olaylardan geçiyor. SEC’in şirkete karşı eylemlerinden bu yana, XRP’nin değeri üçe katlandı. Bu hem Ripple topluluğu hem de genel olarak kripto topluluğu için olumlu bir işaret oldu.

XRP, Bitcoin’de yaşanan soın geri çekilme ile bir düşüş yaşadı. Kripto para birimi düşüşünü 0.95 dolara kadar uzattı. Buradan toparlanan parite, an itibariyle 1 dolar seviyesinden işlem görüyor. XRP, 48 milyar dolar piyasa değeri ile en büyük 7. kripto para birimi konumunda.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%