Yatırım yapmaya başla!

Spacey’nin Kovulup Christopher Plummer’ın Dahil Edildiği Ridley Scott Filminin Fragmanı!Christopher Plummer, Michelle Williams, Charlie Plummer ve 68 milyon dolarlık geliriyle 2017’nin en çok kazanan oyuncuları listesinde ilk sırada gelen Mark Wahlberg’in yer aldığı All The Money in the World, fragmanıyla nefes kesiyor.

Sonuçta; Mark Wahlberg 2017’de vizyona giren Transformers: The Last Night ve Daddy’s Home 2 isimli filmleriyle epey bereketli bir yıl geçirdi. Ama görünen o ki All The Money in the World’le de yükselişini devam ettirecek. Şimdi dönelim, 22 Aralık’ta vizyona girecek filmin detaylarına…

Dünyanın en zengin yönetmenleri arasındaki Ridley Scott’ın imzasını taşıyan film, Oscar ödüllü usta oyuncu Cristopher Plummer’ın kadroya katılmasıyla daha da heyecan verici bir hal almış diyebiliriz. Zira kendisi cinsel taciz iddiaları ortaya çıktıktan sonra eleştiri oklarının hedefi olan Kevin Spacey’nin yerine geçti. Sonuçta; suçlamalardan sonra Kevin Spacey kimsenin çalışmak istemediği bir isim oldu.

İşte bu nedenle; hem House of Cards dizisi bitirildi hem de Spacey’nin All The Money in the World’de yer aldığı sahneler yeniden çekildi. Ayrıca söylenen o ki filmde milyarder John Paul Getty’i canlandıran Spacey’nin yerine Plummer’ın geçmesi, bütçeyi 10 milyon dolar civarında arttırmış. Şimdi gelelim filmin konusuna!

Gerçek olaylardan ilham alınarak yaratılan filmde, ABD’li milyarder John Paul Getty’nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır ve çocuğun annesinden 17 milyar dolar fidye istenir. Michelle Williams’ın hayat verdiği anne karakter Gail, kayınpederine giderek yardım ister.

Fakat milyarder adam, dünyanın en cimri insanı kadar olmasa bile eli epey sıkı biridir ve miktarı fazla bulmuştur. Gail hem oğlunun hayatını kurtarmak hem de kayınpederini fidyeyi ödemesi için ikna etmek durumundadır. All The Money in the World’de Mark Wahlberg ise kaçırılma olayına bakan eski bir CIA ajanı olarak boy göstermektedir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum