Yatırım yapmaya başla!

Richard Mille’den Gerçek Bir Sanat Eseri: “RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo”

Richard Mille’den Gerçek Bir Sanat Eseri: “RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo”

1960’lı yıllarda hip-hop ile birlikte doğduğu ileri sürülse de grafitinin kökenleri ilk çağlara kadar dayanıyor. O dönemler gördükleri her şeyi mağara duvarına resmeden insanoğlu, günümüzde ise tuvallere ve kağıtlara sığdıramadıkları hayal gücünü, caddelere, sokaklara, kamusal alanlardaki duvarlara, otobüslere ve hatta metrolara sığdırmaya çalışıyorlar. Bazıları tarafından vandalizm olarak görülen grafiti, toplumun büyük bir kısmı tarafından bir sokak sanatı olarak kabul görüyor. Dünyanın en etkileyici 3 boyutlu sokak sanatı çalışmaları grafitinin günümüzdeki gelişimini olağanüstü bir şekilde bizlere gösteriyor.

Böylesi başarılı işlere imza atan bir sokak sanatçısı olan Cyril Kongo, dünyanın en lüks saat üreticilerinden biri olan Richard Mille’nin meydana getirdiği yepyeni bir başyapıta dokunuşlarıyla hayat veriyor. Tamamıyla gerçek bir sanat eserine dönüşen Richard Mille RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo saatinden gözlerinizi alamayacaksınız. Şimdi dilerseniz bu etkileyici saat modelini bir de yakından inceleyelim.

Grafitinin Büyüleyiciliği Eşsiz Bir Saat İle Buluşuyor

Grafitinin Büyüleyiciliği Eşsiz Bir Saat İle BuluşuyorRichard Mille, sokak sanatçısı Cyril Kongo ile bir ekip oluşturarak, bugüne kadar görüp görebileceğiniz en göz alıcı modellerden birine imzalarını atıyorlar. RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo adı verilen bu harika saat, parlak renkleri ve grafiti teknikleri kullanılarak oluşturulan arka planıyla özellikle de sanat severlerin hayallerini süsleyecek. Geçtiğimiz günlerde Richard Mille Rafael Nadal Koleksiyonu aklımızı başımızdan almayı başarmıştı. Şimdi ise gerçek adı Cyril Phan olan ve Cyril Kongo olarak tanınan, 1969 Paris doğumlu  başarılı sanatçının ellerinde hayat bulan RM 68-01 Cyril Kongo saati gönüllerimizde taht kuracak.

Richard Mille RM 68-01 Saatinin Etkileyici Yapısı

Richard Mille RM 68-01 Saatinin Etkileyici YapısıSınırlı sayıda üretilen RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo saati, sanatçının üretmiş olduğu eserleri temsil ediyor. Büyüleyici ve yaratıcı ellerin dokunuşuyla rengarenk bir görünüme kavuşan bu yeni Richard Mille güzelliğinin asimetrik kasası NTPT karbon fiberden oluşturulmuş. Ayrıca TZP seramik bir çerçeveye,  titanyum vidalara, çeşitli denge yaylarına da sahip olan Richard Mille RM 68-01 modelinden sadece 30 adet üretilmiş. Mikro bir sanat işçiliğiyle göz alıcı bir saate dönüşen RM 68-01 Cyril Kongo saatinin mekaniğini ve kadranını oluşturan parçaların her biri el ile boyanmış.

Yeni Richard Mille Saatinin Değeri

Yeni Richard Mille Saatinin DeğeriEtkileyici görünümünün altında kaliteli bir mekanizmayı barındıran Richard Mille RM 68-01 Cyril Kongo saati, 42 saatlik güç rezervi gerçekleştirebiliyor. 19 adet mücevherle donatılan ve 3 Hz işleyişe sahip olan bu Richard Mille harikasında markaya ait RM 68-01 kalibresi bulunuyor. Richard Mille markasının bugüne kadar ki en keyifli ve en gösterişli modellerinden biri olan RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo saati 685 bin dolarlık fiyatıyla satışa sunulacak.

Henüz 20 yılını bile doldurmamış bir saat üreticisi olmasına rağmen, kaliteli eserleriyle sektörün en etkili firmalarından biri olan Richard Mille, özellikle de sporcular ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşmalarıyla adını duyurmayı başardı. Dünya çapında tanınan bir firma haline geldikten sonra da etkileyici işlere imza atan bu İsviçreli firmanın yeni eseri RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo saatine sahip olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum