Yatırım yapmaya başla!

Richard Branson’un Saygınlığını Yerle Bir Edecek Suçlama!

Richard Branson’u yalnızca servetiyle değil düzgün duruşu ve saygınlığıyla da tanıyoruz. Fakat bu suçlama ünlü iş adamına bakış açımızı tam tersi yönde değiştirebilir…
Richard Branson’un Saygınlığını Yerle Bir Edecek Suçlama!

Ünlü milyarderler arasında olan Richard Branson hakkında hep iyi şeyler duyuyoruz. Öyle ki şu an 67 yaşında olan iş insanı, dünyanın en sevilen isimleri denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alıyor.

Ayrıca sahip olduğu güçle geleceğin seyrini değiştirebilecek milyarderlerden biri olan Branson’un saygınlığı Sir unvanıyla da taçlandırılmıştı. Anlayacağınız; o bağışları, yardımseverliği, ticari zekası ve konuşmalarıyla hep örnek bir isim oldu. Ancak The Sun’da paylaşılan haberden sonra insanların Branson’a bakış açısı nasıl değişecek, orası muallakta.

Richard Branson’a yapılan suçlama akıllarda soru işaretlerine yol açtı diyerek başlayalım.

Richard Branson'a İnanılmaz SuçlamaÇünkü ünlü Joss Stone’un geri vokalinde görev olan şarkıcı Antonia Jenae’nin iddiasına göre yıllar önce Richard Branson’un tacizine uğramış. Hollywood’daki taciz skandalının patlak vermesiyle birlikte de bu olayı ifşa etmeye karar vermiş.

Hatırlarsanız; Harvey Weinstein’dan sonra Kevin Spacey de taciz suçlamaları ile karşı karşıya kalmıştı.

Hollywood Skandalı Devam EdiyorHatta bu nedenle Netflix House of Cards dizisini bitirme kararı almıştı. Çıkan skandalların ardından pek çok ünlü isim yaşadıkları taciz olayları hakkında konuşmaya başladı ve benzer açıklamalar yapılmaya devam ediyor.

10 yıldan fazla süredir Joss Tone’un vokalistliğini yapan Antonia Jenae’in iddiası da onlardan biri!

Joss Tone’un Vokalistliğini Yapan Antonia Jenae’in İddiası44 yaşındaki Antonia’nın dediğine göre kendisi Richard Branson’un tacizine 2010 yılında uğramış. Ancak 2016’da Facebook hesabında ünlü kişilik tarafından taciz edildiğini açıklayana kadar bu olayı ifşa etmemiş. Şarkıcının iddiasına göre; Branson kafasını göğüslerinin arasına sokup “brrrrr” benzeri bir ses çıkarmış. Peki, Branson ile şarkıcı nasıl bu noktaya gelmiş?

Olay Richard Branson’un Joss Stone’u ve grubunu Karayipler’deki malikanesine davet etmesiyle başlamış.

Richard Branson Joss Stone ve Grubunu Karayipler'e Davet EtmişNecker Adası’na giden grup bütün gün adanın keyfini çıkardıktan sonra akşam da eğlenceli bir partiye katılmış. Hatta havuzdayken Branson Antonia’ya göğüslerini göstermesini söylemiş ve şarkıcı bunu reddetmiş.

Parti bitiminde Branson herkese veda ederken sıra ona gelince kafasını Antonia’nın göğüslerine koymuş. Joss’un yanında olan Antonia o kadar şaşırmış ki bu davranış karşısında hiçbir şey söylememiş. Richard Branson da bu hareketten sonra öylece yürüyüp gitmiş.

Ertesi gün Branson’un asistanı Antonia’yı dönüş yolculuğu için ünlü milyarderin özel jetine davet etmiş.

Branson Antonia'yı Taciz EtmişVe Antonia Miami’ye Richard Branson ve eşi Joan’la birlikte uçarak dönmüş. Yolda kendisine eşiyle ilgili sorular sormuş ama çok fazla konuşma olmamış. Antonia eve gittiğinde eşine hiçbir şey anlatmamış. Ta ki 2016’da Branson’un kendisine tacizde bulunduğunu söyleyene kadar.

Neticede, habere göre Joss Stone olay hakkında açıklama yapmayı reddetmiş.

Joss Stone Olayla İlgili Açıklama Yapmayı ReddediyorAncak bir kaynağın iddiasına göre Joss Stone, Antonia’nın bahsettiği olayı hatırlamıyor. Öte yandan; Virgin’in bir temsilcisi tarafından yapılan açıklamaya göre Joss Stone, grubu ve ailelerinin 2016 Haziran’ın da Necker Adası’na davet edildiği doğrulanmış.

Fakat Richard Branson’un böyle bir olayı anımsamadığı belirtilerek, “Richard Branson davranışlarıyla herhangi birini rahatsız ettiyse, bunun için özür diliyor” denildi. Bakalım, olay dallanıp budaklanıp Branson’un imajını zedeleyecek düzeye gelecek mi? Yoksa burada kapanacak mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum