Yatırım yapmaya başla!

Richard Branson: “Gökyüzünde Yapılan İlk Defileyi Görmek Harika!”

Avustralya’nın en büyük moda organizasyonu olarak gösterilen VAMFF’te günler kala, Richard Branson’un şirketi yolcularına hoş bir sürpriz yaptı. İşte detaylar;
Richard Branson: “Gökyüzünde Yapılan İlk Defileyi Görmek Harika!”

Bu yıl 1 Mart – 18 Mart tarihleri arasında 5. kez gerçekleştirilecek, Virgin Avustralya Melbourne Moda Festivali’ne günler kala, kuruluşun büyük ortağından hoş bir jest geldi.

Zira Richard Branson’ın Brett Godfrey ile birlikte kurduğu Virgin Avustralya Hava Yolları, uçakta yapılan defileyle bir ilke imza atmış oldu. Hem yolcuların hem de mürettebatın coşkuyla karşıladığı bu görkemli tanıtım, Richard Branson tarafından da gururla duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde 10 bin metre yükseklikte uçakta gerçekleştirilen defile, renkli anlara sahne oldu.

Virgin Avustralya Hava Yolları, Uçakta Defile YapıldıAralarında Victoria’s Secret meleklerinden Kelly Gale’in de bulunduğu pek çok model, uçuş sırasında Ginger & Smart’ın koleksiyonunu tanıttı. VAFF tanıtımı için düzenlenen organizasyonda yolcular modelleri hayranlıkla izledi. Zaten pek çoğu da defile sonrasında sorulan sorulara “harikaydı” gibi yanıtlar verdi.

Virgin şirketler grubunun CEO’su Richard Branson da mutluluğunu bugünkü Twitter paylaşımlarıyla ifade etti.

Mürettebatın ve yolcuların havadaki ilk defilede eğleniyor olduğunu görmenin harika olduğunu belirten Branson, attığı tweette şirketin sitesinde kaleme aldığı yazısını da paylaştı. Virgin Avustralya Hava Yolları’nı kuruluş nedeninin Virgin Atlantic’le aynı olduğunu söyleyen Branson, yola kişisel görüşleriyle çıktığını belirtti.

Nitekim yolculuk yaparken sıkılan Branson, gökyüzüne biraz eğlence katmak istiyormuş.

Richard Branson Gökyüzüne Eğlence Katmak İstiyor Bu durumu “insanları bir yerden başka bir yere taşıyorsanız, neden onları yol boyunca güldürmeyesiniz ki” sözleriyle anlatan ünlü girişimci, eğlencenin DNA’larında olduğunu belirtti. Ayrıca Virgin Atlantic’te seyahat edip yolcuları eğlendiren komedyenlere ve göstericilere bedava uçuş sunduklarını söyleyen

Branson; Virgin Atlantic, Virgin Australia ve Virgin America’nın yıllar içinde yolculuk konusunda büyük farklılıklar yaptığını ifade etti.

Branson Virgin Şirketlerinin Uçuş Deneyimini Olumlu Yönde DEğiştirdiğini SöylediŞirketlerinin havayolu endüstrisini olumlu yönde değiştirdiğini ve her zaman insan odaklı çalıştıklarını belirtti.

Ve uçuş kalitesini artırdıkları için rakiplerini de gelişmeye zorladıklarını açıkladı. Ve yazısını “umarım yolcular ve mürettebatımız böyle keyifli anlar yaşamaya devam eder” sözleriyle nihayete erdirdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum