Yatırım yapmaya başla!

Renault’un Rusya’da Çektiği Abartılı Logan Reklam FilmiFirmaların satışları ve tanıtımları için reklamların önemini vurgulamaya bence gerek yok! Özellikle reklam filmlerinde sunulan ürünün en etkili ve güzel yanları vurgulanır. TV’lerimizde hani o kısa süreli aralar varya; acaba o reklamların ne kadar bütçe ile çekildiğini biliyor musunuz? Kimi reklam filmlerinin çekim maliyetleri astronomik rakamları bulurken, kimi reklamlar nerdeyse cebimizdeki parayla bile yapılabilir cinsten. Ayrıca reklam deyip geçmemek gerekiyor.

Bazıları var ki akıllara yer eden zeka ürünü reklamlar oluyor. TV reklamı olmasa bile, irili ufaklı tüm işletmeler bence reklam vermeli. Artı, reklamı nasıl ve ne şekilde verdiğiniz de bir süre sonra önemli olmuyor. Hani derler ya reklamın iyisi kötüsü olmaz! Bir şekilde insalara kendi yüzünüzü göstereceğiniz farklı reklam fikirleri vardır. Mesela bir Omo Matik reklamı ne kadar bütçeyle çekilmiş olabilir ki! Lazım olan ekipman ürünün kendisi, bir bayan, su ve lavabo değil mi?

Tam tersi olan öyle bir reklam filmleri var ki insan resmen macera filmi izliyor gibi hissettirmekte. Genelde bu reklam çekimlerini otomobil ve teknoloji alanlarında görürüz. İşte, videomuzda düşük bütçeli gibi gözükse de bir arabanın ne kadar kaliteli olduğunu vurgulayan bir kurgu görüyoruz. Söz ettiğimiz araba Clio Symbol! Renault’un Rusya pazarı için çektiği, o pazara Renault Logan adıyla satılan bizimde çok bildiğimiz bir model.

Bazı abartılı reklamlar görmüştüm de, bu baya bir sınırları zorluyor. Ailece gidilen yerleri anladım da, toprak yollarda yapılmak istenen ancak yapılamayan drift show ve Logan gibi bir arabanın Formula pistine dalıp güvenlik aracı olması ne anlama geliyor bilemiyorum. Emin olun Yeni Renault Koleos‘a bile böylesi çekilmemiştir. Bu yazdıklarımız kötü araba veya başka bir şey için olduğundan değil. Sadece Renault neden böyle aksiyon dolu bir reklama ihtiyaç duymuş o kısmını anlayamadık!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum