Paylaşım

Renault’un Kwid Modeli için Yaptığı Hulk’lu Harika Reklam Filmi!

 

Bugünlerde otomobil firmalarının animasyonlu süper kahramanlı reklam filmlerini sık görmeye başladık. Sizler çin daha önce verdiğimiz Honda’nın Typ-R ve modelleri için çektiği robot savaşlı reklam filmini buradan izleyebilirsiniz. Neden reklamlar bu şekilde çekiliyor diye düşündüğümde aklıma, kahramanların gücü aslında arabalar ile bağdaştırılmak isteniyor. Buna algıda diyebiliriz! Honda’nın filminde robotlarla savaşan Type-R‘ın karşı ataklarını izlemiştik. İşte tam olarak anlattığımız duruma geliyor.

Hem de bu gibi reklamlar sempatik oluyor ve de izlemesi oldukça zevkli. Şimdi izlemiş olduğunuz video da aynı mantıkta çekilmiş. Renault’un küçük crossover’ı Kwid, bulunduğu şehre yaklaşan büyük bir bomba ile karşı karşıya kalıyor. İmdada yetişen yeşil dev Hulk yardım için koşuyor.

Ve dev cüssesi ve süper kahraman güçleri ile şehri kurtarıyor. En iyi süper kahramanlar listesinde de geçen Hulk, küçükten büyüğe herkesin kuvvetine sahip olmak istediği bir karakterdir. Bakalım Honda ve Renault’dan sonra başka hangi otomobil firması, modeli için böyle bir reklam filmi çekicek!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur