Yatırım yapmaya başla!

Renault’un EZ-PRO Konsepti Estonya’da Görüldü!

Renault sıra dışı ikinci konsept aracını yine fuar alanından önce caddelerde gösterdi. İşte detaylar...
Renault’un EZ-PRO Konsepti Estonya’da Görüldü!

Renault, çılgın konsept ve tanıtımlarda en ileride olan şirketlerden biridir. Aslında gösterilen ve fuar alanlarına getirilen bu ürünlerle geleceğin araç şekilleri aktarılıyor. Günümüzde gök yüzüne çıkan otomobillerin, tam otonom sürüşler eşliğinde son kullanımları için çalışılıyor.

Fransız marka 2018 Cenevre Otomobil Fuarı için EZ-GO Konsept aracını getirmişti. O aracı da alana gelmeden caddelerde görülmüştü. İkinci nesil ve biraz daha gelişmiş versiyonu olarak hissettiğimiz EZ-PRO, daha geniş hacimli duruyor.

Carscoops‘un yakaladığı video görüntüsünde EZ-PRO kısa süreli gözüküyor.

Renault’un çekinmeden sokaklarda sergilediği geleceğin aracının, aslında ön gösterimi tamamlanmış oldu. Metal bir kütlenin ışıklandırılması gibi duran EZ-PRO’nun, hidrolik borularla ön kısmın yukarıya kalkan bir tasarımı bulunuyor.

Otonom araçların nakliye minibüsü versiyonu gibi gördüğümüz araç, buradan çözmesi zor tekerlek yapısına sahip. Yüksek teknoloji ürünü otomobilin arka kısmında ışıklı logo, dik inen fren Led lambaları ve model ismini görmekteyiz.

Yan kısımların da cam mı yoksa farklı bir madde mi kullanılmış çözmek biraz zor!

İnsanların günlük kullanımlarından ziyade EZ-PRO’nun, bünyesindeki gelişmiş özerk sürüşler sayesinde kendi kendine işler yapabilen bir araç olacağını düşünüyoruz.

EZ-PRO elektrikli bir araç olacak!

Bugünün ve gelecek çağın yeni motoru elektrik ünitelerle beslenen EZ-PRO, kablosuz şarj özelliği ve zemine yerleştirilen bataryalara sahip olacak.

Renault’un sözlerine kulak verdiğimizde EZ-PRO, marka içerisinde oluşacak yeni bir ailenin ilk üyesi olacağı kanısındayız. Dediğimiz gibi tasarımı itibariyle EZ-PRO, Kroger ve Nuro’nun geliştirdiği market teslimat aracı mantığında olacak.

Renault’un yeni konseptini Ekim ayında yapılacak Paris Fuarı‘nda göreceğiz. Mutlaka o güne kadar EZ-PRO’nun farklı özellikleri söylenecek ve bizde sizlere aktarmaya devam edeceğiz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum