Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Renault Sport, Clio IV Hayranlarına Özel RS Versiyon Kiti Sunacak!

Renault güncel Clio IV modeli için Sport ekibinden özel modifiye kitleri getiriyor!
Renault Sport, Clio IV Hayranlarına Özel RS Versiyon Kiti Sunacak!
HABER GİRİŞ

İnsanlar, araçlarıyla geçirdiği uzun sürelerin ardından çoğu zaman bir değişime gitmek isterler. En başlarda önemsiz gördükleri sonradan keşkelere dönüşebiliyor. Otomobil markalarının bazıları, satışları sırasında iki seçenekli modeller sunabilirler. Audi’nin S-Line veya BMW’nin M Dizayn gibi. Sportif görünümde bu özel kitler araç duruşunu yüksek oranda değiştirebiliyor.

Çoğunlukla da model serisinin en hızlı ve güçlü tipinden bu parçalar alt klasmana aktarılır. Mercedes C63 AMG vücut parçalarını, normal bir C Serisi’ne takabiliyorsunuz. Renault’ta bu çalışmasını Clio severlere yapmış. Satışlarına başlanan aksesuarlar gerçek Clio RS’ten gelmekte. RS Performance eklerinde neler varmış beraberce bakalım!

Fabrika çıkışı Clio’nuz, RS kitinden sonra yarışçı bir kimliğe bürünecek.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Aksesuar dizisi içerisinde Fransız markanın Sport ekibinin özel hazırladığı irili ufaklı parçalar yer alıyor. Çok sayıda güncelleme ile RS Performance bodywork kit, bazı deneyimleri size yaşatacak.

Renault uzun bir liste hazırlasa da en vurgulayıcı olanları sizlere vereceğiz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Çoğu parça Clio RS16 konseptinden esinlenerek yapılmış. Aero kite şayet buradan dikkatli bakarsak, Brilliant Black and Red jant tiplerinin aynısı olduğunu görürüz.

Sunulacak karbon parçaların içeriği şaşırtıcı!

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Renault size kişiselleştirmede karbon kaput dahi sunuyor. Bitmedi! Clio Cup’tan gelen bir kanata da sahip olabilirsiniz.

GCM Yatırım Banner
RS kiti Clio’nun iç aksamlarına kadar taşınmış.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Daha hafif ve yarış otomobilleri için tasarlanan 3 nokta emniyetli kova tipi karbon koltuklar da aksesuar listesinin içerisinde yer alıyor.

Güncel Renault Clio IV’e çok sağlam alt yapı getirilmiş.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Bunlardan bazıları yüksek performanslı frenler ve süspansiyon sistemi. Devamında farklı bir egzoz hattı ve anti-gergi çubuğu gibi parçalar takılabilecek.

Renault Sport ekibiyle gelen bu RS parça takviyesi, Clio’ları hiç görmediğimiz kadar atletik gösterecek. Pahalı bir seçim olacak yalnız aracınız, yüksek beygirli seri kadar sert gözükecek.

Mevcut Clio RS aksesuarları için renaultsport.com web sitesinden veya belirlenen Renault bayi ağından temin edinebileceği söylendi.

Fransız markadan gelen daha sevindirici haber ise bu uygulamayı Megane’de dahil olmak üzere diğer modellere de uygulanacağını söyledi. Clio için hazırlanan bu kitler için ne düşünüyorsunuz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.