Yatırım yapmaya başla!

Remi Gaillard’ın Akıllara Durgunluk Veren En İyi ŞakalarıFransız komedyen Remi Gaillard son yıllarda yaptığı inanılmaz şakaları ile isminden söz ettirmektedir. Yaptığı şakalar ile insanları fazlasıyla trolleyen Gaillard, kendisini izleyenleri ise kahkahalara boğmaktadır. Videoda Remi Gaillard’ın akıllara durgunluk verecek şakalarını derledik.

Remi Gaillard’ın yaptığı şakaların eşi benzerinin yapılmamış olması, kendisinin fazlasıyla yaratıcı olduğunu gösteriyor. İnsanın aklı hayaline gelmeyecek şakaları ile hafızalarda yer etmektedir. Gaillard’ın tam bir şehir anarşisti olduğunu yaptığı şakalardan rahatlıkla görebilirsiniz.

Remi, yaptığı ilginç şakalar ile kurbanlarına şaşkınlık dolu anlar yaşatıyor. Otoparkta yaptığı mafya kılığındaki şakası ile ortaya çıkan görüntüler izleyene eğlenceli anlar yaşatıyor. Arabanın içindeki şoförün korkuyla olay yerinden kaçması yapılan şakanın kusursuzluğunu ortaya koyar nitelikte.

Videoda Remi Gaillard’ın yaptığı pek çok şakanın dayak yeme tehlikesi oluşturduğu da görülüyor. Yaptığı şakalarda zaman zaman ileriye giden ünlü komedyenin yaptığı bazı şakalarda fazlasıyla acımasız olduğu görülüyor. Eczanede yaptığı ilaç şakası karşısında insanların şaşkınlıkları yüzlerinden okunuyor. O büyüklükte bir tableti masaya koyan Gaillard, karşısındaki şaka zedelerin adeta aklını alıyor. Bir diğer şakasında ise itfaiye eri olarak gittiği arabaya yangın söndürme tüpü ile saldırması izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatırken, şakaya maruz kalana ise tam bir sinir harbi yaşatıyor.

Videonun devamında hastanede izlediğiniz korku içerikli şakalar ile Remi Gaillard’ın şaka konusunda sınırları fazlasıyla zorladığını görebilirsiniz. Şeytanın aklına gelmeyecek fikirlerle, insanlara inanılmaz şakalar yapan komedyenin bu alanda çok fazla rakibinin olmadığını söyleyebiliriz.

Remi Gaillard’ın yaptığı şakalarda çoğunlukla insanları trollediği görülüyor. Kendi Youtube kanalında çok sayıda video ile milyonlarca insana ulaşmaktadır. Videolarının aldığı yüksek izlenme oranları usta komedyenin şakalarının beğenildiğini kanıtlar nitelikte.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum