Yatırım yapmaya başla!

Reliant Robin Carcopter’ın Uçuş Denemesi Felaketle Sonlanıyordu!Reliant, eskiden İngiltere’nin en büyük ikinci otomobil firmasıydı. Önde tek tekerlekli olarak tasarladığı ve pekte güvenli olmayan Robin modeli, 1973’ten belli aralıklarla 2002 yılına kadar üretildi. Tek kapılı aracın van ticari modeli bile yapılmış.

Reliant Robin’le bu sefer çok farklı bir yerde karşılaşıyoruz. İçi boşaltılarak, kupa kısmında gerekli unsurların bırakıldığını görüyoruz. Deneme için Robin’in tavanına büyük bir helikopter pervanesi monte edilmiş.

Araba ile havacılık sektörüne girmeye çalışan kişi, mekanizmanın sıfır hatalı şekilde montajlanacağını sanırız unutmuş. Bir kamyonet arkasına bağlanarak çekilen Robin Carcopter, ilk olarak burnunu kaldırdı ancak gerekli havalanacak sirkülasyonu sağlamayamadı.

Sonradan pervaneler biraz daha hızlı döndükçe yerden yükselmeye başladı.  Yaklaşık 2 metre havalandığını görsekte kontrolde zorluk çekildiği açıkça belli oluyordu. Zaten çok kısa bir süre sonra tamamen kaybolan moment, pervanenin asfalta çarpmasına neden oldu.

En azından videonun sonunda kullanan kişinin sağlık bir şekilde araçtan çıktığını gördük. Bizce oldukça zevkli ve bizim de heyecanlandığımız bir çalışma olmuş.

Bu şekilde yapılan bazı deneyler veya zevk için yapılan çalışmaların sonu hep güzel bitecek diye bir şey yok! Başarı her zaman daha fazla üstüne giderek çalışmaktan geçer…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum