Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

REEDR, HATSN ve ADGYO’nun İşlem Tarihi Açıklandı!

KAP üzerinden yapılan duyurularda REEDR, HATSN ve ADGYO’nun işlem görmeye başlayacağı tarih açıklandı. İşte detaylar;
REEDR, HATSN ve ADGYO’nun İşlem Tarihi Açıklandı!
Son Güncelleme: 
Yorum

Borsa İstanbul’da yatırımcılar halka arz olan şirketlerle ilgili süreçleri yakından takip ediyor. Neredeyse her hafta yeni şirketlerin halka arzına onay verilirken Borsa İstanbul’da meydana gelen satışlar dikkat çekiyor. Yatırımcıların çoğu kısa vadede kazanç elde etmek için halka arz olan veya olacak şirketleri radarına aldı.

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ADGYO), Hat-San Gemi İnşaa Bakım Onarım Deniz Nakliyat (HATSN) ve Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret’in (REEDR) işlem tarihi açıklandı.

ADGYO, 22,66 TL fiyat üzerinden 20.09.2023’te, HATSN 22,60 TL’den 22.09.2023’te ve REEDR 9,30 TL’den 21.09.2023’te Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu