Paylaşım
in G+

Red Bull Racing F1 Aracı Rocky Dağları’nda!

 

Yz aylarının sonuna doğru Red Bull Racing F1 takımı, ABD caddelerinde heyecanlı bir video çekmişti. Oradaki pilot Daniel Ricciardo‘ydu. Part 2’ye baktığımız zaman bu sefer direksiyonun başında Ricciardo’nun takım arkadaşı Max Verstappen var. Nefes kesen gezintide eski bir V8 Red Bull F1 arabası kullanılmış.

Sahilde başlayan yollucuktan sonra F1 Red Bull, Verstappen ile dağ yollarına çıkmış. Şezlonglarda keyif yapan pit stop ekibi yine rahat bırakılmamış. Hızlıca şehir merkezine koşan ekip, lastikleri değiştirmek üzere hazır bekletilmiş.

Denizin ortasında kendisine rakip bulan Verstappen, onu da geçmeyi başarıyor. Asıl Rocky Dağları için çekilen klipte, nefes kesici anlar kaydedilmiş.

Video Ricciardo’yla birlikte Verstappen sürüşüyle ​​sona eriyor. İzliyicilerin bir kısmının olaydan habersiz olduğu kanısına varıyoruz. Tepkileri, hiç de normal değildi. Gerçi cadde ve plajdan da normal bir kara taşıtı geçmedi!

F1 arabasının götürülmeyeceği yerlere götüren Red Bull, zevkli bir çekim hazırlanmış. 3. video bakalım nerede çekilecek!

Paratic Piyasalar

Bunu okuyan bunları da okur