Yatırım yapmaya başla!

Red Bull Racing F1 Aracı Rocky Dağları’nda!Yz aylarının sonuna doğru Red Bull Racing F1 takımı, ABD caddelerinde heyecanlı bir video çekmişti. Oradaki pilot Daniel Ricciardo‘ydu. Part 2’ye baktığımız zaman bu sefer direksiyonun başında Ricciardo’nun takım arkadaşı Max Verstappen var. Nefes kesen gezintide eski bir V8 Red Bull F1 arabası kullanılmış.

Sahilde başlayan yollucuktan sonra F1 Red Bull, Verstappen ile dağ yollarına çıkmış. Şezlonglarda keyif yapan pit stop ekibi yine rahat bırakılmamış. Hızlıca şehir merkezine koşan ekip, lastikleri değiştirmek üzere hazır bekletilmiş.

Denizin ortasında kendisine rakip bulan Verstappen, onu da geçmeyi başarıyor. Asıl Rocky Dağları için çekilen klipte, nefes kesici anlar kaydedilmiş.

Video Ricciardo’yla birlikte Verstappen sürüşüyle ​​sona eriyor. İzliyicilerin bir kısmının olaydan habersiz olduğu kanısına varıyoruz. Tepkileri, hiç de normal değildi. Gerçi cadde ve plajdan da normal bir kara taşıtı geçmedi!

F1 arabasının götürülmeyeceği yerlere götüren Red Bull, zevkli bir çekim hazırlanmış. 3. video bakalım nerede çekilecek!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum