Yatırım yapmaya başla!

Rebecca Hall Woody Allen’ın Filmindeki Kazancını “Time’s Up”a Bağışlıyor!

Hollywood’la birlikte tüm dünyanın gündemine oturan taciz skandalları neticesinde başlatılan Time’s Up hareketine bir destek de Rebecca Hall’dan geldi. İşte ünlü oyuncunun açıklamaları;
Rebecca Hall Woody Allen’ın Filmindeki Kazancını “Time’s Up”a Bağışlıyor!

Barselona, Barselona’da Penélope Cruz, Scarlett Johansson ve Javier Bardem’le birlikte rol alan Rebecca Hall, bu filmde oynadığı için pişman olduğunu açıkladı. Daha doğrusu; Hollywood’u sarsan taciz skandallarının patlak vermesinin ardından Woody Allen’a yöneltilen suçlamalar neticesinde bu yorumu yapmıştı.

Çünkü Woody Allen üvey kızının yazdığı açık mektupta tacizle suçlanmış ve sinema sektöründeki pek çok kişi ünlü yönetmenle çalışmış olmaktan dolayı pişmanlık duyduğunu belirtmişti. Rebecca Hall da onların arasına katılmakta gecikmedi.

Hatırlarsanız; geçtiğimiz günlerde düzenlenen 75. Altın Küre Ödül Töreni’ne ünlülerin protestosu damga vurmuştu.

 75. Altın Küre Ödül Töreni'ne Damga Vuran 75. altın Küre ÖdülleriKırmızı halıda siyah kıyafetleri ve Time’s Up rozetleriyle görünen ünlüler, başlatılan kampanya için yaptıkları bağışlarla milyon dolarlar toplamışlardı. Hem Hollywood hem de diğer sektörlerdeki tacize karşı başlatılan kampanyanın öncelikli amacınınsa mağdurlara yasal destek sağlamak olduğu belirtilmişti.

Ayrıca Time’s Up’ın amaçları arasında cinsiyete dayalı ücret adaletsizliğinin ortadan kaldırılması ve kadınlara kamuyla ilgili tüm kurumlarda daha fazla yer ayrılması da var.

Kampanyanın Amacı Mağdurlara Destek VermekTabii, Harvey Weinstein ve Kevin Spacey gibi birçok ünlü ismin karıştığı taciz iddiaları arasında Woody Allen’ın da olduğunu belirtelim. İşte burada; Rebecac Hall ile haberden bahsedebiliriz.

Zira güzel oyuncu Woody Allen’ın Timothée Chalamet, Jude Law gibi oyuncularla çektiği filmi A Rainy Day in New York’taki gelirini Time’s Up’a bağışlayacağını açıkladı.

Rebecca Hall Woody Allen Filminde Oynadığı için PişmanKendisi Woody Allen’ın filminde küçük bir role sahip olsa da bunu yapması gerektiğini belirtti. Ünlü yönetmene yapılan taciz suçlamalarına rağmen neden hala onun filminde oynadığı sorusuna ise teklifin çok önceden geldiğini ve o zamanlar olayın boyutunu yeteri kadar fark edemediğini söyleyerek cevap verdi.

Woody Allen’ın 7 yaşındaki üvey kızı Dylan Farrow’ın açıklamalarını tekrar tekrar okuduktan sonra gerçekleri anladığını belirten Rebecca, filmdeki kazancını bağışlamakla kalmayacağını dile getirdi. Ve açıklamasına göre Woody Allen’ın filminde yer almamayı dileyen Rebecca Hall, yalnızca Hollywood’da değil dünyanın her yerinde bir şeylerin değişmesi için çalışmaya devam edecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum