Yatırım yapmaya başla!

Range Rover TDV6 Autobiography ile Bir Fotoğrafçının İş Birliği

Range Rover TDV6 Autobiography ile Bir Fotoğrafçının İş Birliği

Eğer sizler de içinizdeki doğa aşkını dindiremeyen birer gezginseniz zorlu yol koşullarının bile üstesinden gelen bir SUV modeli, en iyi arkadaşınız olabilir. Sulak bir arazi üzerinde, karlarla kaplı bembeyaz bir tepede, kayalıkların duvar ördüğü el değmemiş dağlık bölgelerde gezinmek ve bu güzellikleri tamamıyla keşfetmek, her doğa tutkunun hayalleri arasındadır. Ancak şehir içi kullanım için üretilen otomobiller ile bu hayali gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır.

Sadece güçlü ve sınır tanımayan bir SUV modeli, bu tarz zorlu arazilerin üstesinden gelerek, sizleri hayallerinize ulaştırabilir. Bugüne kadar üretilmiş en güçlü Range Rover modeli SV Autobiography Dynamic gibi kusursuz SUV modellerine imzasını atan Land Rover araçları, bu zorlu yolda tercih edebileceğiniz en iyi modeller olabilirler.

Norveçli usta bir fotoğrafçı olan Jonas Bendiksen de büyüleyici doğal güzellikler ile donatılmış Norveç topraklarını fotoğraflayabilmek için Range Rover TDV6 Autobiography modelini kullanmayı tercih etmiş. Dünyanın en ünlü yolları arasında yer alan Trollstigen başta olmak üzere, Norveç doğasını Range Rover modeliyle karış karış gezen bu ünlü fotoğrafçı, çekmiş olduğu eşsiz kareleri dünyanın en ünlü fotoğraf ajansı Magnum Photos bünyesinde bizlerle buluşturuyor.

Şimdi dilerseniz, Magnum Photos ve Range Rover iş birliğinin, nefes kesen fotoğraflar ile ölümsüzleştiği bu anlara hep birlikte göz atalım:

Land Rover ve Magnum Photos Birlikteliğinin İlk Eseri

Land Rover ve Magnum Photos Birlikteliğinin İlk EseriLand Rover ve Magnum Photos, dünya üzerindeki en büyüleyici manzarayı gözler önüne serebilmek adına, güçlü bir ortaklığa imza attılar. Range Rover TDV6 Autobiography yardımıyla Norveç’in büyüleyici yollarının fotoğraflandığı “World’s Ultimate Vistas” projesi, bu birlikteliğin ilk meyvesidir. Land Rover firmasının geliştirmiş olduğu aracın, zorlu yol şartlarına kolaylıkla uyum sağlamasına yarayan Terrain Response 2 sisteminden yararlanan Bendiksen, erişilmesi zor ve etkileyici Norveç tabiatını fotoğraflamayı başarmış.

0-100 PERFORMANSIYLA GÖZ DOLDURAN EN HIZLI SUV ARAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Oslo’dan Başlayıp Benzersiz Norveç Doğasına Uzanan Soluksuz Bir Macera

Oslo'dan Başlayıp Benzersiz Norveç Doğasına Uzanan Soluksuz Bir MaceraRange Rover modellerinin sınır tanımayan lüks canavarlar olduğunu, bir kez daha dünyaya kanıtlayan bu maceranın başlangıç noktası; yenilikçi mimarisiyle birçok ödülün sahibi olan Oslo şehri olarak belirlenmiş. Sonrasında ise Trollstigen’den geçip karla kaplı yaylalar ziyaret edilmiş. Etkileyici Georgen fiyortlarına ve Art Nouveau akımından esinlenilen Alesund kasabasından geçerek, kuzeybatıya Drove dağlarına ulaşmayı başarmışlar. Bu nefes kesen seyahat sırasında Range Rover, usta fotoğrafçıyı ulaşılması zor noktalara taşıdı ve TDV6 Autobiography ile eşleşen enfes kareler ortaya çıktı.

Ultimate Vistas Serisi ABD ve Çin Topraklarında Devam Edecek

Ultimate Vistas Serisi ABD ve Çin Topraklarında Devam EdecekBütün hayatını muhteşem fotoğraflar yakalamaya çalışarak geçirdiğini ve fotoğrafçılığın konuşabildiği en iyi dil olduğunu belirten Jonas Bendiksen, bu zorlu macera için Range Rover’ın kullanılabilecek en iyi SUV araç olduğunu da sözlerine ekliyor. Yüksek dağlar, karla kaplı ovalar, kayalıklarla kaplı kasabalardan geçerek, Ekim ayındaki Norveç güzelliklerini gözler önüne seren Ultimate Vistas serisi, ABD ve Çin topraklarında devam edecek. Fotoğrafları görmek için tıklayın.

Halihazırda gösterişli bir sanat eseri olan Range Rover modelinin, büyüleyici doğal güzelliklerle harmanlanarak servis edildiği bu macera, hem doğa tutkunlarını hem de araba sevdalılarını kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. ABD ve Çin’in doğal güzellikleriyle devam edecek olan Ultimate Vistas serisi hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum