Yatırım yapmaya başla!

Range Rover’in Engebeli Arazideki Muhteşem Off Road PerformansıRange Rover’la ilgili bir şeyler söylemek gerekirse hafızalarda hem son derece lüks, hem de engebeli araziler için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.Günümüzde Tata Motor’un kanatları altında faaliyetlerine devam eden Range Rover, sahip olduğu fiyat itibariyle üst kesime hitap etmektedir.

Videoda Range Rover jeep’in son derece engebeli olan arazi üzerinde muhteşem off road performansı ile baş başa kalıyorsunuz. Aracın tepesine GoPro bağlanmış olup arazi üzerindeki yolculuğu başarılı şekilde kaydedilmiş.

Land Rover ve Range Rover kullanan kişiler bu araçların arazi için en iyisi olduğunu söylerler. Görüntülerde de görüldüğü üzere muhteşem araç, ağızları açık bırakacak yerlerden üstün performansı ile geçmektedir.

İngilizlerin en şık araçlarından biri olarak gösterebileceğimiz Range Rover’ı, tüm SUV araçlar arasında farklı bir yere koymamız gerekmektedir. Bir araç düşünün ki hem SUV olsun hem de lüks bir araçta olması gereken tüm donanımları bünyesinde bulundursun. Range Rover’ın bu birleşimi cömertçe sergilediğini söyleyebiliriz.

Videoda aracın çok dik yollardan zorlanmadan geçtiği görülüyor. İçi çamur dolu büyük bir çukurun içerisine giren Range Rover, bu esnada sadece iki teker üzerinde durarak dengesini sağlıyor. Çukurun içerisindeki performansı ile Range Rover’in en engebeli araziler için gerçek bir usta olduğunu söyleyebiliriz.

Range Rover’in ilerleme kaydettiği araziye baktığınızda, burada pek çok aracın hazin bir son ile karşılaştığını görebiliriz. Videonun devamında Range’in herhangi bir aracın kolay kolay geçemeyeceği tümseklerden geçtiği görüntüleri izliyorsunuz. “Yok artık buradan bu araç geçer mi” dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak Range Rover sahip olduğu aksamı en imkansız denen sürüş performanslarını mümkün kılıyor.

Eğer bir Range Rover sahibiyseniz sizin için geçilemeyecek yol yoktur diyebiliriz. Rane Rover’i sahip son teknoloji donanımıyla, hem arazide rakiplerine gözdağı verdiğini hem de son derece lüks bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum