Yatırım yapmaya başla!

Ramiz Dayı Bu Kez Game of Thrones için Anlatıyor: Herkes Öldürür Sevdiğini!Genellikle aksiyon ve entrikalarla dolu bir yapım olan Game of Thrones, olağanüstü bir montajla farklı bir boyut kazanıyor. 27 Eylül 2013 tarihinde hayatını kaybeden usta oyuncu Tuncel Kurtiz’in, 2009 yapımı Ezel dizisinde hayat verdiği ve adeta özdeşleştiği Ramiz Dayı karakteri, okuduğu şiirler ve sözlerle kalbimizi tam da 12’den vurmayı başarmıştı.

Dizinin 2011 yılında yayın hayatı sonlanmış olsa da Ramiz Dayı’nın sözleri hiç eskimemiş ve tam tersi dilden dile yayılmaya devam etmişti. İşte dünyanın en çok seyredilen ve rekorlara doymayan dizilerinden Game of Thrones’da Ramiz Dayı’yla çok daha etkileyici hale geldi.

Dayı’nın seslendirdiği en bilindik şiirlerden olan ve Oscar Wilde imzası taşıyan “Her İnsan Öldürür Sevdiğini” şiiri, Ramiz Dayı’nın etkileyici sesi ve Game of Thrones dizisinin akıllara kazınan sahneleriyle harmanlanarak yaklaşık 1 dakikalığına bizleri bu dünyadan soyutluyor.

Peki, Game of Thrones dizisinin Herkes Öldürür Sevdiğini versiyonuyla ilgili sizlerin düşünceleri nelerdir “Kardeeeşş”?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum