Yatırım yapmaya başla!

Rain Prisk Volvo Hipercar ve Aston Martin Shooting Brake’yi Dijital Dünyada Düşündü!

Tasarımlarıyla her defasında görülmemişi vermekle ünlü araba tasarımcısı Rain Prisk, Volvo ve Aston Martin'den farklı hallerini düşünmüş!
Rain Prisk Volvo Hipercar ve Aston Martin Shooting Brake’yi Dijital Dünyada Düşündü!

Otomotiv üreticilerinin bile kendi modelleri üzerinde düşünmediği yapıları hayal eden Rain Prisk, stüdyosundan yine hayret edeceğimiz tipte dijital çizimler yayınladı. Tasarımcı enerjisini araçların kasa tipini tamamen farklı bir yöne çekmekle harcıyor. Sedan bir otomobili üstü açık bir cabriyo yapabiliyor.

Her defasında “keşke” dedirten çizimleri bu sefer çok değişik bir boyutta. Volvo ve Aston Martin üzerinde çalışan RP, bakalım üstün yol otomobillerini neye çevirmiş.

Volvo Bu Tasarımı Hipercar Projesine Saklayabilir!

Volvo Bu Tasarımı Hipercar Projesine Saklayabilir!Araçlarla digital dünyada oynamayı çok seven bu kişinin şirketlerin istediklerini bu şekilde dile getirdiğine inanmaya başladık. Volvo’nun aldığı yapı, Polestar‘ın da üzerinde çalıştığı tarzda olmuş. Kompakt boyutlarda çizilen süper modele, rüzgarı kolayca arka tarafa atacak bir kaput tasarımı verilmiş.

Farlara geldiğimiz zaman ve kaputla bütün olarak bakıldığında Audi R8’in resmi ortaya çıkıyor. Koyulan geniş siyah ızgara yüksek hacimli bir motoru soğutacak tarzda duruyor.

Çamurluğu tam olarak dolduran lastikler harika. Eğimli tavanı sayesinde profilden biraz da olsa Nissan GT-R‘ı andırıyor. Rain Prisk Volvo’da gizli gizli birkaç araç profili kullanmış.

Aston Martin DB 11 Shooting Brake’in Durumu Farklı!

Aston Martin DB 11 Shooting Brake'in Durumu Farklı!İngilizler zaten Zagota ailesine böyle bir şey düşünüyor hatta var olduğunu söyleyebiliriz. AMG’nin teknolojik kalbi 4.0L motorla hayata geçirilen DB 11, böyle de fena durmamış. Arkaya doğru daralan tavan yapısı, küçük bir cam ve şişkin bir tampona sahip. Siyah platform etrafına verilen ince Ledler, markanın ağırlığını yansıtıyor.

Çizgili lastikler, sarı fren kaliperleri ve uyumlu şeritler ile alt kısım çizilmiş. Dünyaya hızlı ve lüks otomobiller servis eden Aston Martin’in böyle bir yapı için araç hazırlığı olduğunu kısmende olsa görmüştük. Her şeyi gerçekmiş gibi gösterip, firmalara fikir olabilecek çizimlerle karşımıza gelen Rain Prisk her zamanki gibi istediğini vermiş. Bakalım bundan sonra bizlere neler gösterecek!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum