Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yakında Çıkacak Rage 2’den Akıllara Zarar Oynanış Videosu Geldi!Yakında Çıkacak Rage 2’den Akıllara Zarar Oynanış Videosu Geldi!

FPS oyunları dünyasına yakın zamanda oldukça sağlam bir yapım girmeye hazırlanıyor. Bethesda tarafından hazırlanan Rage 2 bu yıl içerisinde oyun tutkunları ile buluşacak. Geri sayım sürerken oyunun geliştiricisinden 10 dakikalık nefesleri kesen bir oynanış videosu yayınlandı.

Videoda görüldüğü üzere oyunun sahip olduğu atmosfer, üst düzey grafik kalitesi ve oynanabilirlik tek kelimeyle kendisine hayran bırakıyor. Serinin ilk oyunu 2010 yılında satışa sunulmuş ve büyük beğeni toplamıştı. Ancak oyun beğenilmesine rağmen satış rakamları itibariyle beklentilerin altında kalmıştı.

Oyunla ilgili geçtiğimiz günlerde Steam’de yer almayacağı haberi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak görüntüler itibariyle oyun çıkmasıyla berber ilgiyi üzerine toplayacak gibi. Rage 2 bu yıl içinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa sunulacak. Yayınlanan görüntüler Pre-Beta aşamasından kaydedilmiş. Bu demektir ki oyunun resmi sürümü oynayanları kendisine fazlasıyla bağlayacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur