Paylaşım

Emmy Ödüllü Reality Show “Queer Eye” Netflix’te Başlıyor!

 

2003 yazına damgasını vuran ve 2007’ye kadar devam eden Queer Eye for the Straight Guy isimli reality show programı, Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kendi alanlarında uzman 5 eşcinsel adamın, Amerika’yı yeniden efsaneleştirmek için çıktığı yolda amaçlarının “farkındalık yaratmak” olduğu belirtiliyor.

Kadroda Ted Allen, Kyan Douglas, Thom Filicia, Carson Kressley ve Jai Rodriguez’ın yerine Antoni Porowski , Bobby Berk, Karamo Brown, Jonathan Van Ness ve Tan France’in yer alacağı seri, şimdiden merak uyandırdı diyebiliriz.

Netflix Türkiye’nin sitesinde de efsane beşlinin Atlanta’yı dönüşümden geçirmek ve erkek olmanın ne demek olduğuyla ilgili yerleşmiş düşüncelere meydan okumak için yollara çıktığının ifade edildiğini belirtelim.

Öte yandan; serinin yaratıcısı David Collins Aralık ayında yapmış olduğu bir açıklamada; yeni neslin Queer Eye’ı keşfetmesi için sabırsızlandığını ve yapıma gelecek yorumları merakla beklediğini dile getirmişti. Tabii bizim merak ettiğimiz şeyse Netflix’in yeniden hayata geçirdiği yapıma ülkemizden nasıl yorumlar geleceği!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur