Yatırım yapmaya başla!

Puff Diddy’den H&M’nin Çocuk Modeline 1 Milyon Dolarlık Anlaşma Teklifi!

Puff Diddy, H&M’in ırkçılıkla suçlandığı katalog çekimlerindeki siyahi çocuk modele tam 1 milyon dolarlık anlaşma teklif ediyor. İşte haberin detayları;
Puff Diddy’den H&M’nin Çocuk Modeline 1 Milyon Dolarlık Anlaşma Teklifi!

İsveçli moda zinciri H&M, geçtiğimiz günlerde yayınladığı tanıtımı ile tüm dünyanın dikkatini çekmişti. Zira firma; siyahi bir çocuk modelinin fotoğrafını “ormandaki en havalı maymun” yazılı sweatshirtle sitesine koymuş, bu tanıtım H&M’i ırkçılık suçlamalarıyla karşı karşıya getirmişti.

Gelen tepkilerle kataloğundan siyahi çocuğun fotoğrafını kaldırmış ama satışa devam ederek yeniden olay yaratmıştı. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen H&M ünlü isimlerce de kınanmış, The Weeknd de Twitter’daki paylaşımında bundan sonra firmayla çalışmayacağını belirtmişti.

Öte yandan; firma Salı günü Twitter’dan yayınladığı özür mesajında fotoğrafın yanı sıra ürünün de katalogdan çıkartıldığını duyurdu.

Fakat bu da H&M’e duyulan öfkeyi azaltmamış, firmaya karşı tavır alanların düşüncelerini değiştirmeye yetmemişti. Örneğin; son bir yılın en çok kazanan ünlüleri arasında da yer alan LeBron James, siyahi çocuğun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşmış ve olayla ilgili fikrini uzun uzadıya anlatmıştı.

H&M’ye yönelik ırkçılık suçlamalarının ardından firmanın borsa değeri de çakılan firma 2009’dan bu yana en düşük değerini gördü.

H&M'nin Borsa Değeri Irkçılık Suçlamalarının Ardından Düştü!Diğer taraftan; Puff Diddy olarak da tanınan Sean John Combs, H&M kataloğundaki siyahi çocuğa kendi firmasında modellik yapması için 1 milyon dolarlık anlaşma teklif edecek. Gerçi bu iddia ne Puff Diddy ne de çocuk modelin sözcüleri tarafından doğrulanmadı.

Fakat ünlü milyonerin Instagram sayfasındaki şu paylaşımı söylentileri destekler nitelikteydi.

Forbes listesine göre Haziran 2016 ile Haziran 2017 arasındaki dönemde 130 milyon dolarlık gelirle bu yılın en çok kazanan ünlüsü olan Puff Diddy, çocuk modele Sean John isimli firması için çalışmayı teklif ederek 1 milyon dolarlık anlaşma önerecek.

Daha doğrusu; Metro’nun haberine göre 1 milyon dolarlık anlaşma Puff Diddy’nin masasında bekliyor. Bakalım, bir anda tüm dünyanın tanıdığı bir model haline gelen küçük çocuk sahiden de Puff Diddy’nin koruması altına girecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum