Paylaşım
in G+

PUBG’nin Yeni Kar Haritası Vikendi Oynanış Videosu ile Büyülüyor

 

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PUBG, yepyeni güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen The Game Awards 2018 etkinliğinde yeni bir harita duyurulmuştu. Vikendi adındaki kar haritası ile yeni bir gelişme yaşandı.

Oyunun geliştiricileri sosyal medya hesaplarından kar haritasına dair oynanış videosu paylaştı. Video içerisinde barındırdığı görüntüler ile oyun tutkunlarını kendisine hayran bırakıyor. Videoda haritaya ait detayları görebiliyoruz. Hazırlanan tanıtımda oyunda gece modunun da eklendiği gözlerden kaçmıyor.

Yeni haritada 6×6 olarak oynanan oyuna kış geldiği görülüyor. Kar ve buzlarla kaplı haritada oyuncuların daha etkin bir şekilde hareket edebilmesi için kar motosikleti eklenmiş. Kar haritası olan Vikendi, ilk olarak PC kullanıcıları için test sunucularında aktif hale geldi. Henüz resmi olarak yayınlanmamış olan haritanın 19 Aralık itibari ile mobil ve PC oyuncularına sunulması bekleniyor. PS4 ve Xbox One kullanıcılarının ise 2019’un ilk haftalarını beklemesi gerekiyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur