Yatırım yapmaya başla!

Popüler Oyun PUBG Avrupa Şampiyonası Düzenleyeceğini Duyurdu!

Son dönemin en popüler oyunlarından PUBG, Avrupa genelinde resmi şampiyona düzenleyeceğini duyurdu.
Popüler Oyun PUBG Avrupa Şampiyonası Düzenleyeceğini Duyurdu!

PUBG oyun dünyasında yer aldığı günden itibaren hızla büyümeye devam ediyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan oyunla ilgili küresel gelişmeler yaşanıyor. Oyun geçtiğimiz günlerde oyun içi aksesuarları için sponsorluk anlaşması yapmıştı. Şirket bu sefer Avrupa’nın en iyi oyuncularına büyük ödül kazandıracak bir şampiyona düzenleyeceğini duyurdu.

Şirket, Starladder ile yaptığı işbirliğini açıklayarak, ilk resmi PUBG ligini kuracağını açıkladı. Avrupa’da düzenlenecek olan resmi turnuvanın ödülü ise 1 milyon euro olarak açıklandı. E-Spor’un hızla yayıldığı şu günlerde PUBG’nin de böyle bir turnuva düzenleyecek olması oldukça heyecan verici diyebiliriz.

En İyiler 1 Milyon Euro için Yarışacak

En İyiler 1 Milyon Euro için Yarışacak

PUBG’nin düzenleyeceği Avrupa ligi global büyüklükte bir mücadeleye sahne olacak. Avrupa’nın en iyi takımlarının bir araya geleceği turnuva 3 aşamadan oluşacak. Şampiyonanın Ocak 2019’da başlayacağı belirtildi. Turnuvanın Avrupa ülkelerinin başkentlerinin birinde özel olarak tasarlanmış Battle Royale Lan stüdyosunda gerçekleşecek.

Yapımcı firmanın turnuvaya katılacağı takımların konaklama, seyahat gibi masraflarını karşılayacağı ve turnuvanın gelirinden pay vererek takımlara destek vereceği de belirtiliyor. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PUBG’nin bu denli büyük düzenleyeceği turnuvanın uzun dönemli olacağı düşünüyor. Turnuvanın toplam ödül havuzunun ise 1 milyon euro olduğu duyuruldu.

Üst Düzey Rekabet Yaşanacak

Üst Düzey Rekabet Yaşanacak

Düzenlenecek olan turnuvada Avrupa’nın en iyi PUBG takımlarının kozlarını paylaşacağı belirtiliyor. Ancak bu turnuvada bilinen organizasyonlardan farklı olarak Avrupa turnuvasında üst lige çıkma ya da alt lige düşme gibi kurallar olacak. Tek maçlı eleminasyon sisteminin yerine bu tarz bir turnuva, takımlara daha fazla şans yaratmış olacak.

Turnuva önce giriş seviyesindeki takımlara ev sahipliği yapacak. Avrupa’nın farklı üç bölgesinde düzenlenecek olan müsabakalar sonrası en iyiler, daha sonra belirlenecek olan bir başkentte karşılaşacaklar. Bu yılın başından itibaren belirgin bir kan kaybı yaşadığı belirtilen oyunun resmi Avrupa turnuvası ile yeniden yükselişe geçeceği umuluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum