Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Fransız PSA Grup Amerika Pazarı için Kolları Sıvadı!

PSA, bünyesindeki markaları yeniden Amerika'ya hazırlıyor. Şimdilik 15 kadar eyalette faaliyetler sürdürülecek! İşte haberin detayları.
Fransız PSA Grup Amerika Pazarı için Kolları Sıvadı!
HABER GİRİŞ

Fransız otomobil üreticisi PSA, Kuzey Amerika pazarına giriş için nokta belirlemeye başladı. Şirket, şu anda hangi araçlarla ve ülkelere gireceğini planlıyor. ABD bir süre önce Donald Trump‘ın izlediği politikalar yüzünden yabancı araç firmalarını büyük sıkıntı yaşatmıştı. Trump, durumları iyiye gitmeyen General Motors ve farklı Amerikalı otomotiv şirketlerini koruma moduna almıştı.

Ülkede kendi araçlarından daha çok tercih edilen Toyota‘yı bile bazı yatırımlar için zorlamıştı. PSA’da sağlam bir planla birlikte, bünyesindeki otomobillerin bir kısmını bu pazar için hazırlanacağını söylüyor. PSA giriş için neler sunacakmış buyurun beraber bakalım!

PSA Grup Kuzey Amerika’da 15 Ülke Belirlemiş

PSA Grup Kuzey Amerika'da 15 Ülke BelirlemişŞirketin Kuzey Amerika CEO’su Larry Dominique, 15 ülke üzerinden giriş yapabileceklerini bildirdi. Kafasında oluşturduğu ülkeler; Arizona, Kaliforniya, Florida, Georgia, Illinois, Maryland, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, New York, Kuzey Karolina, Teksas, Virginia ve Washington olmuş.

Fransız üretici Amerika’da satılan araçlardan %62’sine eyaletlerin sorumlu olduğunu ve insanların yabancı markalara olan düşmanlığın büyük ölçüde bırakıldığını bildirdi.

Fransız Grup Free2Move Uygulama Üssünü ABD’ye Kuruyor

Fransız Grup Free2Move Uygulama Üssünü ABD'ye KuruyorFree2Move şu anda Avrupa’da 400.000 kişinin kullandığı bir uygulama. Genel olarak ne işe yaradığını söyleyecek olursak; insanların kolay ulaşım mantığıyla, Free2Movie ile araç kiralama gibi hizmetlerden en basit şekilde yararlanma için geliştirilen bir programdır.

GCM Yatırım Banner

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
PSA Grup Daha Fazla Kar Etmek için Farklı Bir Yola Giriyor!

Hali hazırda binlerce PSA araç kullanıcısının verimli şekilde kullandığı uygulamaya yönelik Fransız şirket bunu ABD için de düşünüyor. Bunu Volvo’nun geliştirip V40 modelinde başlattığı Amazon uygulamasına benzetebiliriz.

Plan süresine baktığımızda; Citroen, Peugeot, DS ve sonradan katılan Opel modelleri ABD’ye 2026 yılında girebilecekler. Otomotiv grupları arasında oldukça güçlü bir yere sahip olan Fransız şirket, Kuzey Amerika’da çok iş yapacağa benziyor…

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.