Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Japon Prenses Evlilik Konusunda Aceleci Davrandığını Belirterek Düğünü Erteledi!

Japonya imparatorunun torunu Prenses Mako, düğün konusunda kararının değiştiğini belirtti. Ve bu karar, prensesin tahtından vazgeçmeyeceği yönünde söylentilere neden oldu.

Japonya İmparatoru Akihito’nun en büyük torunu Prenses Mako, halktan biriyle evlenerek tahtından vazgeçeceğini duyurmuş, bu kararıyla büyük yankı uyandırmıştı.

Üniversite aşkı Kei Komuro’yla nişanladığını duyuran Prenses Akishino, 5 yıldır birlikte olduğunu söylediği erkek arkadaşını ailesine kabul ettirmeyi başarmıştı. Fakat yapılan yeni açıklamaya göre Prenses Mako’nun kararı değişti.

Eylül ayında yapılan açıklamaya göre; Prenses Mako’nun düğünü bu yıl Kasım ayında yapılacaktı.

Prenses Mako'nun Düğünü Kasım'da YapılacaktıFakat görünen o ki işler yolunda gitmedi. Zira İmparatorluk Sarayı Ajansı’ndan duyurulan habere göre düğün, en az 2 yıl sonra yapılacak.

2020’den önce olmayacak düğünün yanında Mart’ta düzenlenmesi beklenen resmi nişan töreni de ertelenecek.

Japon Prenses Evlilik Konusunda Aceleci Davrandığını Belirterek Düğünü Erteledi!Öte yandan yeni nişan töreninin ne zaman yapılacağıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Prenses Mako; tahtından vazgeçmeyi göze aldığı Kei Komuro’yla evliliği hakkında “bazı şeylerde çok acele ettiğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Ayrıca düğün erteleme kararlarının İmparator ve İmparatoriçe tarafından da saygıyla karşılandığını açıkladı.

Prenses Mako'nun Düğünü En Az İki Yıl Ertelendi

Neticede; evlilikleriyle ilgili daha derin düşündüklerini ve hazırlıklara daha fazla zaman ayırmaya karar verdiklerini belirten Mako, düğününü ertelediği için prenses unvanını da korumaya devam edecek. Diğer bir ifadeyle; Kasım ayında kaybedeceği unvanına en az 2 yıl daha sahip olacak.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Evlilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle