Yatırım yapmaya başla!

Prens Harry’nin Düğünü için Hazırlanan Özel Mini Cooper S Açık Artırmada!

Mayıs ayında evlenen İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markle'a özel yapılan Mini, Goodwood Festivali'ne geliyor...
Prens Harry’nin Düğünü için Hazırlanan Özel Mini Cooper S Açık Artırmada!

İngiliz Kraliyet Ailesi, 19 Mayıs’ta görkemli bir düğün töreni ile anılmıştı. Prens Harry, Meghan Markle evlenerek dünya evine girmişlerdi. Kişiler önemli olunca haliyle hazırlıklarda ona göre oluyor. Hazırlıktan kastımız düğünün organizasyon kısmı değil, farklı firmaların prense özel hediyeler hazırlaması.

Mini tasarım şefi Oliver Heilmer tarafından hazırlanan 3 kapılı Cooper S, eşsiz dokunuşlar sergiliyor. Tamamen düğün ve sahiplerine odaklı bir araç çalışması olmuş. Heilmer, Cooper’ın tavanından tabanına kadar çoğu noktasında İngiliz Kraliyet düğününe özel izler bırakmış.

Harry için hazırlanan Mini’de ilgi çekici çalışmalar yapılmış.

Parlak beyaz renkle özelleştirilen Mini’nin far etrafına ve tampon alt kısımlarına krom uygulamalar yapılmış. 3 kapılı ikonik aracın jant kısımları da ayrıca imal edilmiş. Görünüşte fazla bir şey yapılmamış gibi dursa da vurgulayıcı öğelere biraz sonra geleceğiz.

Eşsiz Mini Cooper S’in tavanı, en özel yeri!

İngiliz Prensin eşi Meghan Markle biliyoruz ki Amerikalı bir oyuncu! Heilmer iki tarafı da temsil etsin diye Amerikan ve İngiliz bayraklarını Mini’nin tavanına işlemiş. Bence anlamlı olmuş.

Düğün Cooper’ının iç kısmına yaklaştıkça daha değişik şeyler olmaya başlıyor.

Mini’nin kapısının açtığınızda anda yerde “Just Merried” benimle evlenir misin yazılıyor! Eşik levhalarına “Mini Loves You” ışıklı bir şekilde yazılmış.

Bayrak desenler kokpitte de devam ediyor.

Kapıların iç plastik ve deri malzemeleri de iki ülke bayrak renklerinden yapılmış. Güneşliğe baktığımızda kenar dikiş renkleri ve iç kısımda yazan Love IS yazısı görüyoruz.

Özel Mini Goodwood Festivali’ne geliyor.

Aracın yapılış amacı anlamlı olmuş. Bunu daha da anlamlandırmak için Mini, Goodwood’da getirilerek açık artırmaya çıkarılacak. Zira Cooper S’in satışından elde edilecek gelir HIV Derneği’ne bağışlanacak ve oradan da ihtiyaç sahiplerine iletilecek.

Mini, festival alanına sadece bu araçla gelmeyecek.

Mini, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gösterdiği Electric Concept‘in de sunumunu yapacak. Emisyonsuz, yeni tasarım diliyle gelecek elektrikli Mini’de festivalin ilgi odağı olacak.

Mini’nin yarışlar için soyunmuş asi tasarımlı aracı da bizlerle buluşturulacak.

Mini John Cooper serisinin en vahşisi GP Concept’in özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. İşte o markanın en serseri aracı da Goodwood’daki yerini alacak.

Düğün arabasıyla başladığımız konumuzu Mini’nin farklı iki konseptiyle kapatıyoruz. Kraliyet düğününe hazırlanan özel Cooper‘ın renkleri bundan sonra özel tuning garajlarının çok yapacağı çalışmalardan olabilir.

Onun haricinde iki konsept daha getiren Mini, festivalin dikkat çeken markası olacaktır. Goodwood’da görüşmek üzere!!!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum