Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Pozitif Bölgede Duran TGS Dış Ticaret Hisselerinin Yıllık Getirisi %77 Oldu

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi açıklamasında bulunan TGS Dış Ticaret hisseleri güçlü yükseldi.
Pozitif Bölgede Duran TGS Dış Ticaret Hisselerinin Yıllık Getirisi %77 Oldu
Son Güncelleme: 
Yorum

TGS Dış Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi açıklamasında bulundu.

TGS Ticaret’in uygulamakta olduğu ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardına uygunluğu konusunda Türkiye Akreditasyon Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan DSR Uluslararası Gözetim ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti.’nin yapmış olduğu gözetim denetimlerini başarılı olarak tamamladığı belirtildi.

Belge geçerlilik süresinin 19.12.2024 tarihine kadar uzatıldığı eklendi.
TGS Dış Ticaret Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Hisseler yapılan açıklama sonrasında artıda seyrini sürdürdü. Geçen hafta en son 16,41 Türk lirasında fiyatlanan TGSAS kodlu hisse senetleri, bugünkü seansa 16,39 TL ile açılış yaptı. Açılışta en yüksek 16,50 TL, en düşük 16,28 TL’yi gördü.

Yükselişe geçerek 16,67 ile günün il zirvesini denedi. Öğleden sonra 16,82 Türk lirasını gören hisseler buradan sonra kazançlarının bir kısmını verdi. KAP açıklamasının ardından ise ivme kazanarak 17,20 TL’ye ulaştı.

TSİ 17.00’da yüzde 3’e yakın artıda dururken gün içi hareket aralığı 16,28 – 17,20 TL oldu.

Şubat ayında kaydettiği 39,98 TL’lik rekordan gerileyen hisseler, haftalık bazda yüzde 1 değerlenirken aylık yüzde 0,85 arttı. Yıllık getiri ise yüzde 77 ile kayda değer derecede pozitif kaldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu