Yatırım yapmaya başla!

Porsche Taycan’ın Hızlı Olduğuna Dair Bir Kanıt Videosu Geldi!Elektrikli otomobiller hayatımıza ne kadar hızlı girdi değil mi? Normalde homurtulu V12’li spor arabaların hızlanmalarını vermemiz gerekirken, tamamen sessiz araçların ivmelenmelerini yayınlıyoruz. Tesla’nın ardından lüks araç kavramına Porsche de model yapmaya karar vererek Taycan’ı üretti. Dünyamızın geleneksel, belirli araç üreticileri yavaş yavaş ortadan kalkıyor.

Lamborghini, Bentley, Rolls Royce markaları bile SUV araçlarla ayakta kalabileceklerini anlamışlardı. Dört kapılı döneme Porsche, ilk Cayenne ile geçtikten sonra Panamera ile lüks basamakta yer almıştı. Aynı yapının bir benzeri olan Taycan, farklı olarak tamamı elektrikli olarak piyasada yerini almıştı.

İlk defa hızlanmasını rastladığımız Taycan’ın çok iyi bir sonuç bıraktığını söyleyebiliriz. Henüz lansmanı gerçekleşmeden Nürburgring rekorunu kıran modelin hızlanmasında rakamlar çok hızlı değişiyor.

Kalkış hazırlığını Launch kontrol ve Spor Plus modunda yapan Taycan’ın resmi verilerinde yazdığı gibi 2.8 saniyede kalkış yapmış olabileceğini düşünüyoruz.

Belirli bir zamana kadar tamamı elektrikli modellerin maksimum hız değerlerini 200 km/h’ye kadar yazmıştık. Motor Sport testinde Taycan’ın 260 km/h‘ye kadar çok rahat geldiğini gördük. Şunu da unutmamız gerekiyor ki bu otomobil amiral SUV’lar kadar ağır. Taycan tam olarak 2.295 kg ağırlığında.

Markanın en hızlı aracı olan elektrikli GT’nin daha keşfedilmemiş yeteneklerini yakın zamanda izleyeceğimizi düşünüyoruz. Tesla’nın şu andaki en büyük tehditi haline gelmeye uzun bir çalışma ve yoğun programlarla elde eden Taycan için başarılı kelimesinden farklı bir kelime kullanılamaz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum