Yatırım yapmaya başla!

Porsche Kısa Süreli Araç Kiralamayı İki Pilot Bölgede Başlattı!

Porsche ABD'de iki pilot bölgede kiralama hizmetini açtı. İşte detaylar...
Porsche Kısa Süreli Araç Kiralamayı İki Pilot Bölgede Başlattı!

Bu dönemde sizce de araba almak biraz zor değil mi? Orta veya alt sınıf araç fiyatları almış başını gidiyor ve üst sınıf zaten hayal olmaktan bile çıktı. Elbette bu ülkemiz için geçerli. Öte yandan satın almanın mantıksız görüldüğü iş kollarında şirketler kiralama yöntemini tercih eder. Kiralama değince nedense aklımıza aylık sıfır araba bedeli alınan Pagani Huayra geliyor. Kiralamanın uç noktası!

Porsche, şimdilik kiralama çalışmasını “ömründe hiç bir zaman modellerini satın alamayacaklar” için düşünmüş. Çünkü kısa süreli. Detaylar aşağıda…

Porsche Drive Programı Kısa Süreli Kiralamaları Kapsıyor!

Porsche Drive Programı Kısa Süreli Kiralamaları Kapsıyor!ABD’nin Los Angeles ve San Francisco şehirlerinde 8 Ekim’den itibaren Porsche modellerini kiralamaya başlanabilecek. Elbette bu konuda Alman markayla nasıl iletişime geçileceğini merak ediyorsunuz.

Mobil telefonlarınıza Turo uygulamasını indiriyor veya web tarayıcısından girerek randevu alabiliyorsunuz. İsterseniz de e-mail veya telefon yöntemleriyle de istediğiniz aracı ayırtabiliyorsunuz.

Kiralama usulü kısa süreleri kapsıyor. Porsche modellerini dört saat ile bir hafta arasında kiralamaya izin veriyor. 

ABD’ye Göre Kiralama Ücretleri Normal Olabilir

ABD'ye Göre Kiralama Ücretleri Normal OlabilirPorsche modellerinin tümüne erişim sağlanabilecek. 718 Boxster – 718 Cayman – Macan tercihleriniz arasındaysa 4 saatlik ücreti 269 dolar olacak. Madem bir kere yaşayacağım onu da en hızlı şekilde olsun derseniz de haftalık 2.909 dolar karşılığında 911 modelini kiralayabilirsiniz.

Aslında İstanbul’da böyle bir uygulama yapılmış ancak bizde yaklaşık bir Porsche kiralamanın bedeli 10 dakikası 100 TL olarak belirlenmişti. Porsche kısa vadeli kiralama programını iki şehirde başlatıp sonradan ülkelere yaymak istiyor. Sanırız en ucuz Macan’nın 47.800 dolar olduğu dünyada bir defa da olsa 269 dolar verip Porsche’nin nasıl bir his olduğunu anlayabiliriz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum