Yatırım yapmaya başla!

Porsche’nin Motorlarıyla Ufak Sarsıntılar Yaratacak 5 Modeli!Yine bir Porsche’nin top 5 videosuyla karşı karşıyayız. Bundan önce sizlere saklı kalmış 5 Porsche Prototipini vermiştik. Bu video hakkında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, yalnızca Porsche Müzesi‘ndeki depolama tesisinde oturan Porsche modellerini içermesidir. Bu nedenle dışarıda daha yüksek stok Porsche modelleri olması mümkün.

Top 5’in ilk modeli Porsche 911 SC “Safari”. Yasal yollara çıkışı olmayan serinin gaza basıldığı an alınan gürültü 122.9 desibel olarak ölçüldü. Bu değer gerçekten aşırı!

İkinci sırada 996 geliyor. Porsche RSR, başarılı bir yarış aracı olarak sahalara çıkmış ve ortama 123.4 desibel yüksekliğinde ses vermeyi başarmış.

Üçüncü olarak karşımıza 928 Trigema geliyor. Uzun süreli beklemesinin ardından restore edilen 928, bir ormanın ortasına koyulup gaza basılsa, eminiz hiç bir vahşi hayvan kalmaz. Hayvan göçünün tek sebebi de motordan çıkan 126.4 desibellik gürültü.

Dördüncü model 1962 Porsche 804 Formula 1 arabası. Son saklı kalan yüksek sesli model de 911 Carrera RSR Turbo.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum