Yatırım yapmaya başla!

Porsche Müşterilerine Kendi Zihinlerinde Oluşturduğu Otomobili Yapmaya İzin Veriyor!

Porsche Digital ve Second Skil işbirliği altında birçok sanatsal şirketlerin birleşmesinden oluşan bir platformda, Alman modeller sunulanların ötesinde olacak.
Porsche Müşterilerine Kendi Zihinlerinde Oluşturduğu Otomobili Yapmaya İzin Veriyor!

Alman Porsche, modellerindeki donanım ve şekil konularını biraz daha ileriye taşıyarak kişiselleştirme kavramında devrim niteliğinde bir hizmet sunmaya başlıyor. Kişiye özel araçlar her dönemde özellikle zenginlerin tercih ettiği bir alan olmuştur.

Pahalı araç modelleri yapan şirketlerin ki spesifik dokunuşlarda adı daha çok geçiyor. Bizim, kişiye özel araçlar denilince ilk olarak aklımıza Rolls Royce, Bentley, Mercedes, Maserati ve Aston Martin geliyor. Porsche Digital, alanlarında usta olan şirketlerle anlaşma sağlayarak Second Skin uygulamalarına başlanacağını bildirdi.

Porsche modelinize, öncesinde ilham aldığınız bir şekli aktarmanıza olanak sağlanacak.

Otomobiliniz bundan sonra hayal ettiğiniz gibi olabilecek. Motorsporlarından tercih edilecek klasik tasarımlarının yanında, sanat içerisinde bir şeylere ilham kaynağı olmuş şekilleri de tercih edebileceksiniz. Olayı daha geniş anlatmak gerekirse; Porsche’nin hiç kullanmadığı bir renk tonu veya renklerin karışımından elde edilecek bir içeriği aracınıza yaptırabileceksiniz.

O yüzden Porsche platformunu ünlü sanatçılar, tasarım stüdyoları, folyo tedarikçileri ve vinil boya üreticileri ile işbirliği altında kuruyor. Porsche’daki projeden sorumlu olan Simon Weiss “Kalıntı segmenti çok parçalı bir pazar olduğundan, kaliteyi garanti altına almak ve çözüm bulmak için kapsamlı bir yaklaşım sunmak için Second Skin ile merkezi bir dijital çağrı limanı oluşturduk. Bu nedenle, tüm tasarım ve sipariş süreci “Second Skin” de tamamen işlenir: müşteriler araç modelini seçer ve bağlayıcı olmayan bir teklif almak ve siparişi çevrimiçi olarak bitirmek için bağımsız olarak veya danışmanın bir parçası olarak tasarlar.” şeklinde sistemden söz etti.

Çalışmanın boyutlarını daha kapsamlı anlamak için 15 ve 16 Haziran günü yapılacak 24 Saat Le Mans yarışına girecek, Richard Philips tarafından tasarlanan Project-1 ve 911 RSR’dan daha net anlayabilecekler.

New Yorker Pop-Art-Artist en popüler çalışmalarının bir birleşimi olarak Porsche Digital ve Second Skin işbirliği içerisinde uygulamalarda benzersizi göstermek istiyor. Second Skin platformundan yalnızca Porsche değil, diğer otomobil marka modelleri de yararlanabilecek.

Öncesinde ise www.secondskin.design adresine girerek ön kayıt formu hazırlayıp, 4.000 Euro‘dan başlayan depozito tarzı bir parayı yatırmanız gerekiyor. Teknoloji ile birlikte insanlar artık kendi kendine sanat dünyası içerisinden çıkartacağı şekil ve renkleri otomobiline aktarabilecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum