Yatırım yapmaya başla!

Porsche Cayenne’nin E-Hibrit Versiyonu Muazzam Hızlanıyor!Hibrit motorun önüne hiç bir şey geçemez! Full elektrikliler ne oluyor derseniz de; onların tam anlamıyla hazır olmadığını söyleriz. 5 ay önce tüm özellikleriyle gösterilen Porsche Cayenne E-Hybrid, gerçekten hızlı bir araç.

Hız denemelerinin yetkili adresi haline gelen AutoTopNL, yine bir aracın limitlerini zorlamış. Porsche, Taycan ile tamamı elektrikli model pazarında kendini gösterse de geçiş diyebileceğimiz hibrit motorları da yaygın olarak kullanmaya başladı.

Kaputun altına benzin motorla eşleştirilen bir elektrik motor yerleştirilmiş. Eskiden spor araba üreticisi olarak aksettirdiğimiz Porsche daha çok GT ve SUV araçlarıyla hatırlanıyor.

Geleneksel 3.0L V6 motoruyla hareket eden Cayenne E-Hibrit, 335 ps güç üretiyor. Buna 14.1 kWh‘lık pillerle gelen elektrik motor sonrasında araç 462 ps’e yükseliyor.

Maksimum ve kalkış hız süresi denemesinde Porsche’ye yakışır hareketler görüyoruz. 700 nm torkla birlikte SUV, 5 saniyede 0’dan 100’e kalkış yapıyor. 17 saniyede 100 km’ye gelmesi de gayet iyi bir sonuç.

Güzel hızlanmaların ardından son sürat denemesine geçen AutoTopNL, ibrenin sonuna kadar gidiyor. O  da gördüğünüz üzere 267 km/h.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum