Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Çılgın Bir Adamın Porsche 911’in Hurdasını Yeniden Yarattığı GörüntülerÇılgın Bir Adamın Porsche 911’in Hurdasını Yeniden Yarattığı Görüntüler

Porsche’un 911 modeli hiç şüphesiz yıllara meydan okumaktadır. Uzun geçmişe dayanan arabanın çok eski modellerine rastlamak halen mümkündür. Hatta bu arabanın hurdalarıyla ile karşılaşabiliyoruz.

Videoda ise Porsche 911’in hurdasına yeniden hayat veren bir adam ile tanışıyoruz. Videoda çılgın adamın, aracın hurda halini alıp 18 aylık bir süreç içerisinde yeniden yarattığını görebilirsiniz.

Görüntülerde Porsche 911’in geçirdiği tüm aşamalara time lapse görüntüler ile tanık olma imkanı buluyoruz. Böylesine bir hurda araca tekrardan hayat verebilmek hiç kolay olmamaktadır. Görüntülerde aracın onarımını yapan adamın 18 ay boyunca bu iş için çok fazla emek verdiğini görebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum