Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Porsche 911 GT3’ün Nürburgring Pist Kazasında Attığı Taklalar Sayılamıyor!Porsche 911 GT3’ün Nürburgring Pist Kazasında Attığı Taklalar Sayılamıyor!

Kazanın iyisi veya kötüsü yoktur. Çok hızlıysanız sadece daha fazla zarar görürsünüz. Motorsporları dünyasında sıklıkla kazalar yaşanır. Videoda bunların en tehlikeli örneklerinden birini izlediniz. Bunun zincirleme olan versiyonu da hatırlarsanız 2017 GT Şampiyonasında yaşanmıştı.

Almanya Nürburgring VLN dayanıklılık şampiyonasında Amerikalı yarışçı John Shoffner, Flugplatz düzlüğü geçiminden kısa bir süre sonra 911 GT3 Cup’un köşesini çarparak takla atmaya başladı.

Yarış aracının attığı takla sayısı gerçekten sayılamıyor. Normal şartlarda bu aracın içerisinden sağ çıkmak zor. 911 GT3 Cup araçları, daha doğrusu her türlü yarış aracının iç kafesleri olduğundan dolayı, en yüksek şiddete dayanıklı oluyorlar.

Oldukça korunaklı olan kabinlerde pilot ve yardımcıları çok sıyrıkla kazaları atlatırlar. Gelen bilgilerde pilotun birkaç çürükle kazayı atlattığı söylendi.

911 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğiz. Yaklaşık 15 takla attığını düşündüğümüz yarış otomobilinin çoğu noktası birbirinden ayrıldı. Sol iki tekerlek ve bağlantıları resmen yok oldu. Yine de o denli bir şiddete karşı gösterdiği dirence şapka çıkartmak gerekir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur