Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Meme Coin için 1 Dolar Heyecanı! Zamanı Geldi mi?

Meme coin pazarının bir numarası Dogecoin'in fiyatı 1 dolarlık kilometre taşına ulaşabilecek mi? Ünlü analistlerden ilginç tahminler geldi. Detaylar haberde;
Popüler Meme Coin için 1 Dolar Heyecanı! Zamanı Geldi mi?
HABER GİRİŞ

Piyasa değeri açısından en büyük meme coin olan Dogecoin (DOGE), bu yılın Mart ayında fiyatının 0,22 dolara fırlamasıyla önemli bir yükseliş yaşadı. Ancak o zamandan bu yana düşüş eğilimine giren meme coin, yazım itibarıyla 0,16 dolar civarında seyrediyor.

Öte yandan son zamanlardaki olumsuz performansın, yükseliş fiyat tahminlerini ana hatlarıyla belirten birçok analist için endişe verici görünmüyor olması dikkat çekiyor.

DOGE Boğa Koşusu Başlıyor mu?

Bu analistlerden biri olan Mags, sosyal medya platformu X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, DOGE’un son zamanlarda birikim aşamasından çıkarak bir parabol aşamasına girdiğini iddia etti.

Ünlü tüccar, önümüzdeki aylarda DOGE fiyatının 1 doların üzerine çıkmasını sağlayacak biçimde 7 kat artış öngördü.

Mags, DOGE için 1 Dolar Bekliyor
Kaynak: X / @thescalpingpro

Tahminini Dogecoin’in tarihsel performansına dayandıran Mags, 2020’deki birikim aşamasından kısa bir süre sonra daha da etkileyici bir yükselişin meydana geldiğini gösterdi.

GCM Yatırım Banner

Altcoin Sherpa da DOGE’un “bu yılın sonlarında saçma bir şey yapmasını ve bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını” belirterek konuya değindi.

Analist, meme coin ile uğraşmanın bir sonraki boğa döngüsü sırasında en güvenli işlemlerden biri olduğunu savundu.

600 binden fazla takipçisi olan bir X kullanıcısı olan Kaleo da Dogecoin için parlak bir gelecek öngördü. Sektörün bir meme süper döngüsü içinde olduğu varsayımı nedeniyle DOGE’un, Bitcoin’i (BTC) bile geride bırakabileceğini öngördü.

DOGE Fiyatı Tatsız Görünümünü Sürdürüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Pazarın en büyük meme coininin fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,1605 dolar civarında seyrediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın