Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Poppe: Terra Luna Classic LUNC Bu Noktaya Gidiyor!

Son yakım faaliyetlerinin fiyata etkisinin nasıl olacağı merak uyandıran Terra Luna Classic için Michael van de Poppe'un kısa vadede yükseliş beklentisi var. Detaylar haberde;
Poppe: Terra Luna Classic LUNC Bu Noktaya Gidiyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Terra Luna Classic’in (LUNC) 1 dolarlık fiyatı asla perçinleyemeyeceğine inanmasına rağmen, token için kısa vadeli yükseliş hissiyatını dile getirdi. Analist, son paylaşımında LUNC’un ulaşabileceği seviyelere değindi.

Poppe, hafta sonu paylaştığı tweette, LUNC’un güç ortaya serdiğini dile getirdi. Kripto para biriminin 0.00045 dolarlık fiyat noktasını talep edebileceğini belirtti.

Analist, Kısa Vadeli LUNC Beklentisini Dile Getirdi

“LUNC güç gösteriyor. Çünkü başka bir kırılma daha gerçekleşti” diyen isim sözlerine şöyle devam etti:

“0.0036 dolar kırılırsa, 0.0045 doları göreceğimizi varsayıyorum.”

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter

Poppe’un, Ağustos ayının sonlarında tokenin topluluk tarafından belirlenen 1 dolarlık fiyat hedefini asla perçinlemeyeceği inancını dile getirdiğini hatırlatmakta fayda var. Analiste göre, bunun nedeni basit bir matematik yürütmekti.

GCM Yatırım Banner

Yakım Vergisi ile Topluluk Ümitlendi

Ancak analistin bu düşüncesi LUNC topluluğunu yıldırmadı. O zamandan beri, topluluk tüm zincir içi işlemlerde yüzde 1.2’lik bir vergi yakma uyguluyor.

Bunun yanında Binance’i LUNC ticaret faaliyetinden elde edilen tüm ticaret ücretlerini yakmaya zorladılar. Böylelikle token arzını 6.9 trilyondan 10 milyar LUNC gibi iddialı bir hedefe indirmek için önemli adımlar attılar.

TerRarity.io’dan elde edilen veriler, bir haftalık zaman dilimi içinde yaklaşık 3.4 milyar LUNC yakıldığını gösteriyor.

LUNC Fiyatında Son Durum Nasıl?

Merakla beklenen Binance yakımına dair ilişkin henüz açıklanmamasına ve genel pazarın yalnızca minimum kazançlar göstermesine rağmen beklenti, token fiyatının hafta sonu boyunca önemli ölçüde yükselmesine neden oldu.

Crypto Basic, borsanın yarın açıklanacak ilk yanmada en az 10 milyar LUNC yakmasını bekliyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

LUNC, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 5’lik düşüş yaşadı ve şu saatlerde 0.0003131 dolar fiyat noktasında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın