Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Polygon Telekom Devi ile İş Birliği Yaptı! MATIC Fiyatı Ne Olur?

MATIC fiyatı, Polygon'un dünyanın en büyük Telekom devi ile ortaklığından faydalanacak gibi görünüyor! Fiyat nereye gidebilir? Detaylar haberde;
Polygon Telekom Devi ile İş Birliği Yaptı! MATIC Fiyatı Ne Olur?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ethereum’un en büyük katman-2 ölçekleme çözümü olan Polygon, bir telekomünikasyon devi olan Deutsche Telekom ile ortaklığa girdi. Firma, iş birliği kapsamında validator (doğrulayıcı) olarak Polygon ekosistemine katıldı.

İş birliğinin Polygon ekosistemi için olumlu yönde olduğu belirtiliyor.

MATIC fiyatı ise Polygon’un dünyanın en büyük telekom devi ile ortaklığından faydalanacak gibi görünüyor. Polygon’un yerel tokenı son iki hafta içinde sahipleri için yüzde 3 kazanç sağladı.

Polygon ve Deutsche Telekom Ortaklığı Duyuruldu

Polygon network, dünyanın en büyük telekomünikasyon devlerinden birinin desteğini aldı. Deutsche Telekom, faaliyetlerini blockchain teknolojisine doğru genişletti ve MATIC ekosistemine desteğini genişleterek ağa doğrulayıcı olarak katıldı.

Polygon ağının 100 doğrulayıcısı var ve telekomünikasyon devi artık bunlardan biri konumunda MATIC ağını destekliyor ve güvenliğini güçlendiriyor.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @0xPolygonLabs

Deutsche Telekom Blockchain Çözümleri Merkezi Başkanı Dirk Röder’in iş birliğine dair mesajları şöyle:

“Geliştirici dostu Polygon ekosistemi ile iş birliği, Deutsche Telekom MMS’nin blok zinciri teknolojisinin potansiyelinden tam olarak yararlanması için önemli bir adımdır. Deutsche Telekom MMS ayrıca, blok zincirinin güvenliğine ve merkezsizleştirilmesine katkıda bulunan Polygon staking’i de destekliyor.”

Ortaklık MATIC Fiyat İyileşmesini Nasıl Kolaylaştırabilir?

Telekom deviyle bir ortaklığın, MATIC sahipleri arasında bir yükseliş hissi uyandırması ve tokenın toparlanmasını katalize etmesinin muhtemel olduğu değerlendiriliyor.

MATIC fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0.8867 dolar civarında işlem görüyor ve katman-2 ölçeklendirme tokenı, son iki hafta içinde yatırımcılarına yüzde 3’ün üzerinde getiri sağlamış durumda.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinGecko

Altcoin fiyatının, yukarı yönlü yörüngesinde haftalık en yüksek seviyesi olan 0.9491 dolara kadar toparlanmaya çalışması bekleniyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.