Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Polygon Ağına Olan Katılım Hızla Artmaya Devam Ediyor

Aktif adres sayısındaki artış dikkat çekiyor.
Polygon Ağına Olan Katılım Hızla Artmaya Devam Ediyor

Son dönemde Ethereum ağına rakip olarak geliştirilen platformlar, yükselişleri ile dikkat çekiyor. Bunlardan birisi ise Polygon ağı olmakta.Son veriler aktif adres sayısının, Ethereum ağına kıyasla hızla arttığını gösteriyor.

Polygon ağındaki aktif benzersiz adres sayısı son verilere göre 556.516’ya kadar yükseldi. Bu oran Ethereum tarafında 527.158’de kaldı. Etherscan verilerine göre, Polygon’daki aktif adreslerin sayısı son 30 gün içinde %168 artarken, Ethereum’un sayısı %0,6 gibi yetersiz bir artış gösterdi.

Polygon benzersiz adres sayısı
Kaynak: Polygonscan

Uzmanlara göre Polygon ağındaki benimsemede, NFT’lerdeki yükselişin önemli rol oynuyor. Yayınlanan bir ağ raporunda, Temmuz ayından bu yana, Polygon OpenSea’deki tüccar sayısının 45.5 kat, NFT’lerin ise 17.5 kat arttığı kaydedildi.

Artan ağ kullanımı genellikle yerel token için daha yüksek talep ve fiyatında bir artış anlamına geliyor. Bununla birlikte, aktif adreslerdeki artış henüz Polygon’un MATIC tokeninde anlamlı bir artış sağlamadı.

Token Ekim ayının ilk dört gününde %12 artarak 1.27 dolara yükselirken, Eylül ayının en yüksek seviyesi olan 1.80 dolardan hala önemli ölçüde aşağıda işlem görüyor. Polygon, 8.5 milyar dolar piyasa değeri ile kripto para piyasasında 21. sırada bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum