Yatırım yapmaya başla!

Polestar 2’ye Ait Üstten Çekilen Bir Teaser Görüntüsü Geldi!

Polestar şirketinin ikinci modeli 2'ye ait bir teaser görüntüsü daha geldi!
Polestar 2’ye Ait Üstten Çekilen Bir Teaser Görüntüsü Geldi!

Siz değerli okuyucularımıza Polestar firmasının 2. modelinin en yakın çıkış dijital çizimlerini göstermiştik. İsveçli performans şirketi, tüm olanaklarını kullanarak Volvo ile kazandığı tüm tecrübeleri artık kendi modellerine aktarma kararı almıştı. Polestar 1 çıkartılırken, hibrit motor ünitesinden oldukça iyi güç rakamlarının alınacağı bizlere söylenmişti. Nitekim de öyle oldu.

2018 yılının Aralık ayında şirket ilk modelinin testlerine başlamış, ıslak zeminli pist asfaltında 200 km/h sürate çıkmayı başarmıştı. Test görüntülerini buradan izleyebilirsiniz. S90 temellerine dayanan sportif dört kapılı coupe, her detayıyla etkileyici olmayı başarmıştı. Yakın zamanda Polestar, 2 modelinin ilk teaser görüntüsünü yine üstten ve arka hatları gözükecek şekildeydi. Dış görünüm haricinde kullanılacak dokunmatik bilgi-eğlence sisteminden de söz edildi!

Polestar 2 bakalım üst kısımdan nasıl gözüküyor.

Spor modelin genel olarak nasıl bir karosere ve hatlara sahip olacağını az çok biliyorduk. Önceki teaser’da arka stop farların ince Led düzeneğinde ele alındığını görmüştük. Bu sefer ön kısma doğru gidiyor ve Pole 2’nin tavanın camla kaplandığına rastlıyoruz. Kaputa verilen şekil ortada. İsveçli yakışıklı coupesinin ön farları 1’den çok da farklı olmayacak.

Polestar 2’nin multi medya sistem özellikleri görüntülenmiş.

İddia edilen; Android tabanlı dokunmatik HMI eğlence sistem yazılımının, dünyada bir ilk olduğu konuşuluyor. Çok yönlü bilgi sistemi sürekli internete bağlı bir vaziyette, akıllı telefon ve tablet gibi güncellemeler alabilecek. Google Haritalar ve Google Asistan uygulamalarının hizmetlerinden yararlanabilecek.

Ekran aynı anda dörde bölünerek birçok şeyin kontrol edilebilmesini sağlayacak. Belirlenen uygumalar ekranda özelleştirilebilecek. Amaç ise sürücünün dikkatini yoldan ayırmaması.

Polestar, mobil cihazlara hazırladığı bir uygulama sayesinde araca İOS ve Android yazılımlarından bağlanma izni veriyor. Bir takım komutlar bu şekilde daha kolay verilebilecek.

İsveçli üstün otomobil şirketi 2 modelini direkt olarak Tesla 3’ün üzerine sürmek için imal edecek.

Sıfır emisyonlu otomobil kapışmaları biraz daha kızışacak gibi. Dört kapılı spor araba olarak göreceğimiz Pole 2, çift aksa dağıtılan elektrikli motorlarının toplamda 400 ps güç üretmesi bekleniyor.

Son olarak İsveçli model hakkında söyleyebileceğimiz; 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’na getirilecek Polestar 2’nin daha öncesinde fotoğraflarının sızdırılacağını düşünüyoruz. Ayrıntılar için bizi takip edin.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum