Yatırım yapmaya başla!

Polestar, Google-Android Sisteminde Kendi için Yeni Fikirler İstiyor!

Polestar, 2 modelinin rakipsiz yapısının içerisine, farklı insanların fikirleriyle donatacağı bilgi-eğlence sistemi adına kampanya başlatıyor.
Polestar, Google-Android Sisteminde Kendi için Yeni Fikirler İstiyor!

Volvo’nun performans şirketi ve sonradan markalaşan Polestar, enfes şekillerdeki modelleriyle elektrik gücünü yollara yansıtmasıyla hayatlarımıza giriş yapmıştı. İlk Polestar 2 ile üzerindeki örtüleri kaldıran İsveçli marka, dışı kadar kokpit özellikleriyle de kendinden söz ettiriyor. Araç içi dijital gelişimlerinde istekleriyle işin farklı boyutunu vermeye çalışan marka, Android yazılımları ile birlikte kişilere farklı ara yüzleri tatdırmak istiyor.

Kendi sitesi aracılığıyla zihinlerde canlandırılacak değişken ve işlevsel bilgi-eğlence sistemini benzersiz yapmak istiyor. Müşteri veya teknolojik zekasıyla yeni fikirler yaratabilecek insanlar sayesinde Google Android, Polestar 2 ile ulaştığı noktada çoğundan ayrılması isteniyor. Kampanya için bakalım daha neler söylenmiş?

Bir firmanın farklı farklı kişilerden fikir alarak kendi oluşumlarını yapması, gerçek bir inovasyon.

Polestar CEO’su Thomas Ingenlath, “Polestar 2’de sunduğumuz Android platformu, geliştirici topluluğuyla bağlantı kurma şansını hemen belirlediğimiz için inovasyon için çok büyük bir potansiyele sahip. Google ile birlikte, kendi dijital ekibimiz otomobilde heyecan verici bir arayüz oluşturdu ve bu sistemin mükemmel fırsatlar sağlayacağını biliyoruz. Polestar 2’deki dijital deneyimi daha da iyi hale getirebilecek yeni fikirlere ilham vermeyi umuyoruz.” şeklinde yeni fikirlerin son aldığı durumdan söz etti.

Polestar, internet ve bağlantı dünyasını tam zamanlı şekilde araç içlerine taşıyacak.

Atlamamamız gereken bir nokta; Polestar 2’nin Google Android sistemiyle desteklenen bilgi-eğlence sistemine sahip ilk otomobilidir. Şarj istasyonları, onların boş/dolu şeklini yeni tür yazılımıyla verebilen Google, araçlarda yolculuğunuz için gerekli olan tüm adaptif işlemlerini üstlenecek.

Polestar 2’de istenen ve olacaklar Android’te müzik tarzınızı ezberleyen, isteklerinize cevap veren, haberleri ulaştıran, park ücretlerini siz arabadan inmeden ödeme yapabilen bir kolay servis işletmesine dönüştürülecek. Bunların keyfini sürerken 402 ps‘lik çift elektrikli motorlar, uzun mesafeli kullanım sağlayacak 78 kWh pilleriyle, kesintisiz yolculukların adresini hafızalara kazıyacak. Polestar için sizinde bir fikriniz varsa buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum