Yatırım yapmaya başla!

Polestar 1’in İsveç Tesislerindeki Üretim Sürecini İzleyin!Volvo’nun yeni elektrikli performans markası Polestar, resmi olarak üretimine başladı. İlk olarak 1 Serisini tanıtan İsveçli markanın aracı 2013 yılında Volvo adı altında gösterilen Coupe Concept‘e dayanıyordu.

Şirket bugün, yeni güçlü hibrit motoruyla çıkışı beklenen Polestar 1’in ilk 34 örneğinin Göteborg kentinde özel bir üretim hattında tamamlandığını açıkladı.

Planlara göre Polestar’ların üretim yeri Çin olacak. Ana şirketi Geely, Chengdu’da yeni bir tesis inşa ediyor. Göteborg tesisinden çıkış yapan Polestar 1 prototipleri, geliştirme ve çarpışma testleri için kullanılacak.

Polestar CEO’su Thomas Ingenlath, “VP araçlarının montajı, Polestar 1’in üretim için bir sonraki adımını attığı anlamına geliyor. Bu ilk 34 araçlık parti, mühendislerimizin otomobilin daha ince detaylarını ayarlamasını sağlayarak, Polestar 1’in gelecek yılın ortasında müşteri araçları üretmeye başladığında mükemmel olmasını sağlıyor.” dedi.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum