Yatırım yapmaya başla!

PlayStation 5’in Merak Edilen Arayüzü için Konsept Hazırlandı

Sony’nin beklenen konsolu PlayStation 5 arayüzü için heyecan yaratan bir konsept hazırlandı.
PlayStation 5’in Merak Edilen Arayüzü için Konsept Hazırlandı

Oyun dünyası son dönemde tanıtılacak yeni konsolları heyecanla bekliyor. Sony ve Microsoft bu yıl PlayStation 5 ve Xbox Series X ürünlerini tanıtacak. Her iki konsola dair teknik ve tasarım bilgilerine dair çeşitli sızıntılar mevcut.

Sony cephesine baktığımızda son dönemde PlayStation 5 için harekete geçildiği görülüyor. Şirket geçtiğimiz günlerde resmi sitedeki PS5 sayfasını güncelledi ve heyecanı daha da üst seviyeye çıkardı. Yapılan güncelleme ile konsolun Kasım Aralık ayı içerisinde geleceği belirtiliyor.

Açıklamada konsolun özellikleri öne çıkarıldı ve “PlayStation 5’i bu kadar yenilikçi ve güçlü bir platform haline getiren teknik ve donanım bileşenleri hakkında daha fazla bilgi duyurmaya başladık: ultra yüksek hızlı SSD, entegre özel G/Ç sistemi, ışın izlemeli özel AMD GPU ve son derece etkileyici 3D ses. PS5 bu özelliklerle geliştiricilerin yaratıcılıklarını en üst düzeye çıkarmalarını, geniş dünyalar oluşturmalarını ve tasarladıkları oyunlarda yeni oyun deneyimleri sunmalarını sağlayacak.” ifadelerine yer verildi.

PlayStation 5’e dair merak edilen bir diğer konu ise kullanıcı arayüzü olmakta. Konsolun fiziksel tasarımı ile ilgili kesin bir bilgi olmamakla beraber işletim sistemine dair yeni bir konsept paylaşıldı. Bir tasarımcı PS5’in olması muhtemel arayüzü için konsept bir video hazırladı.

Videoda kayıtlı dosyalar arasındaki geçişlere ve çoklu oyuncu modunun nasıl kullanılacağına dair bilgilere yer veriliyor. PlayStation 5’in arayüzü için paylaşılan konsepte paylaşımdaki videodan göz atabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum