Yatırım yapmaya başla!

Geçmişi Geleceğe Taşıyan Oyun Konsolu: PlayStation 4 Pro Retro

Konsol savaşları kaldığı yerden devam ediyor. Oyun konsolları sadece çalıştırmış oldukları sistem gereksinimi yüksek oyunlarla değil, aynı zamanda tasarımlarıyla da sektörün öncüleri olmayı istiyorlar. İşte karşınızda ColorWare tasarımı PlayStation 4 Pro Retro;
Geçmişi Geleceğe Taşıyan Oyun Konsolu: PlayStation 4 Pro Retro

Video oyunlarını daha da keyifli hale getiren konsollar, fiyatlarıyla da şaşkınlık yaratıyorlar. 2013 yılında Sony tarafından dünyaya tanıtılan, Playstation 4 konsolu bu zorlu yarışta Microsoft’un Xbox One konsoluyla karşı karşıya gelmişti. 2016 yılının sonlarına doğru Sony markasının atılımıyla bugüne kadar ki en güçlü oyun konsolu Playstation 4 Pro piyasaya sürüldü. Tasarımın sahibi Sony, pusuya yatmış bir şekilde Microsoft’un yaratacağı güçlü Xbox Scorpio konsolunun piyasaya sürülmesini bekliyor.

Oyun konsollarını, ses sistemlerini, akıllı telefonları, tabletleri ve çeşitli teknolojik cihazları birer tasarım harikası haline dönüştüren ColorWare firmasının ellerinde şekillenen PlayStation 4 Pro Retro konsolu bu savaşı kızıştıracak gibi görünüyor. Geçmişten gelen görünümüyle bizleri 90’lı yıllara ışınlayarak, hem eski dosta kavuşmanın mutluluğunu hem de yaşlanmış olmanın hüznünü yaşatan PlayStation 4 Pro Retro, sınırlı sayıda piyasaya sürülecek. Dilerseniz Microsoft Xbox Scorpio konsolunun hazırlıklarını sürdürürken, bizler de ColorWare tasarımı PlayStation 4 Pro Retro ile eski günleri yad edelim.

İşte karşınızda geçmişi geleceğe taşıyan benzersiz bir oyun konsolu: PlayStation 4 Pro Retro:

Efsane PlayStation 4 Pro Retro ile Yeniden Doğuyor

Efsane PlayStation 4 Pro Retro ile Yeniden DoğuyorBirçoğumuz 9999999 in 1 yazan fakat içerisinden maksimum 3 ya da 4 oyun çıkan kasetlerin kullanıldığı atarilerle eğlencenin doruklarına varırken, biraz durumu iyi olanlar ise 3 boyutlu SEGA Saturn gibi konsollarla günü gün ediyordu. Ancak 3 Aralık 1994 tarihinde, dönemin velinimetleri sayılan atarilerin pabucunu dama attıracak cihazların doğuşuna şahitlik ettik. Teknoloji devi Sony tarafından üretilen bu konsolu adı PlayStation’dı.

Piyasaya sürüldüğü tarihte dünya çapında 100 milyonun üzerinde satın alınan PlayStation, zamanla gücüne güç kattı. 2016 yılının sonlarında PlayStation 4 Pro olarak karşımıza geldi. Şimdi ise bu çocukluk hayalimiz ColorWare’in ellerinde yeniden hayat buluyor. PlayStation 4 Pro Retro adıyla karşımıza gelen bu güçlü konsol, ilk PlayStation modeline benzer tasarım özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

DÜNYANIN EN ÇOK SATAN VİDEO OYUNLARI İÇİN TIKLAYIN.

PlayStation 4 Pro Konsolunun Gücü Retro Tarzda Açığa Çıkıyor

PlayStation 4 Pro Konsolunun Gücü Retro Tarzda Açığa Çıkıyor“Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirirler,” sözü PlayStation 4 Pro Retro konsoluyla bir kez daha kanıtlanıyor. Gri renkli bir konsol olarak, 90’lı yılların çocuklarını ve gençlerini cezbetmeyi amaçlayan PlayStation 4 Pro Retro, üst kısmında ve konsollarında bulunan; kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renklerinden oluşan eski tarzını bozmadı. Retro kasasının içerisinde PlayStation 4 Pro’nun akılalmaz gücünü barındırıyor. 1 TB hafızası, HDR bağlantısı, 4K çözünürlük özelliği, kulakiçi kulaklığı, DualShock 4 kollarıyla donatılan PlayStation 4 Pro Retro, oyun aşıklarını mest edecek gibi görünüyor.

2017 YILININ MERAKLA BEKLENEN EN ETKİLEYİCİ VİDEO OYUNLARI İÇİN TIKLAYIN.

ColorWare Tasarımı PlayStation 4 Pro Retro Konsolunun Fiyatı

ColorWare Tasarımı PlayStation 4 Pro Retro Konsolunun FiyatıYoğun bir çalışmanın eseri olarak piyasaya sürülen ColorWare tasarımı PlayStation 4 Pro Retro, özel boyama ve temizleme işlemleriyle başlangıç görünümünü korudu. Özellikle 23 yıllık PlayStation bağımlılarını duygulandıran PlayStation 4 Pro Retro, yüksek rakamlı fiyat etiketine sahip olsa da dünyanın en pahalı oyun konsolları arasında yer alamayacak gibi görünüyor. Sadece 24 adet üretilerek, sınırlı sayıda etkileyici bir oyun konsolu haline gelen PlayStation 4 Pro Retro, 899 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.

Küçük yaşlardan beri dünyamızı şenlendiren oyun konsolları, bazılarımız için vazgeçilmez birer tutku olmaya devam ediyorlar. Hatta kimi zaman eşlerin dert yandığı bu konsollar, güçlenip, farklı yüzlere büründükçe daha da çekici hale geliyorlar. Şimdi ise halihazırda sahip olduğu güçle oyunseverlerin yeni gözdesi haline gelen PlayStation 4 Pro, Retro versiyonuyla eski dostu yeniden bizlerle buluşturuyor. İlk PlayStation konsolundan ilham alınarak tasarlanan PlayStation 4 Pro Retro ile geçmişi yad etmek istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum