Yatırım yapmaya başla!

Playboy Dergisinin Kurucusu Hugh Hefner Hayatını Kaybetti!

Playboy’un kurucusunun ölüm haberi doğrulandı! İşte hayata veda eden Hugh Hefner ve ölüm nedeni hakkındaki detaylar…
Playboy Dergisinin Kurucusu Hugh Hefner Hayatını Kaybetti!

Renkli hayatı, akranlarına göre hayat dolu olan kişiliği, serveti ve güzel kadınların oluşturduğu çevresiyle her daim dikkat çekti Hugh Hefner! Zira o ikonik Playboy dergisinin kurucusu olma unvanını taşıyor! Daha çıktığı ilk gün ne kadar popüler olacağının sinyallerini veren Playboy, 1 Aralık 1953’te piyasaya sunulmuştur. Ve dergiyi daha da ilgi çekici kılan şey belki de ilk kapak kızının güzeller güzeli Marilyn Monroe olmasıdır!

İlk sayıda yer alan çıplak fotoğraflar, Monroe’nun 1949 yılında bir takvim çekimi için verdiği pozlar olsa da dergi sayesinde milyonlarca okura ulaşmıştır. Hatta bu takvimden 8 milyon adet satılmış ve güzel yıldız amacına ulaşarak büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Peki, Marilyn Monroe’nın yanında daha birçok güzel kadına dergisinde yer veren Hugh Hefner kimdir? Gelin, ölüm haberi doğrulanan efsanevi kadın avcısı hakkında kısaca konuşalım.

Öncelikle Hugh Hefner’ın ölüm tarihinin 27 Eylül 2017 olarak belirtildiğini söyleyelim.

Hugh Hefner’ın ölüm tarihi 27 Eylül 2017

Verilen bilgilere göre 91 yaşındaki ünlü isim Playboy Malikanesi’nde doğal nedenlerle hayata veda etmiş.

4 çocuğundan biri olan Cooper Hefner yaptığı açıklamada pek çok kişinin babasının yokluğunu derinden hissedeceğini söyledi.

Cooper Hefner babası hakkında açıklama yaptı.

Ve “medya öncüsü” sözleriyle tanımladığı babasının “ifade özgürlüğü, sivil haklar ve cinsel özgürlük savunucusu” olduğunu söyledi.

Sonuçta; hem dergisi hem de şatafatlı hayatıyla efsaneleşen Hugh Hefner, hayata veda etse de ardında kocaman bir imparatorluk ve isim bıraktı.

Hugh Hefner şatafatlı hayatıyla efsaneleşti.

Nitekim o bir dönem 7 milyon kopya satmayı başararak rekor kıran Playboy’un yaratıcısı! Hedonist yaşam tarzı, ilişkileri ve açıklamalarıyla da Playboy’un kurucusu niteliğini her zaman iyi taşıdı.

Öyle ki Playboy’un meşhur simgesi olan tavşanın ünü sayesinde, Lower Keys bataklık tavşanına (Sylvilagus palustris hefneri) Hefner’ın adı verilmiştir.

Playboy tavşanına ismini verdi.

Son olarak, Hugh Hefner’ın ünlülerin başına musallat olan servet avcıları arasında gösterilen 31 yaşındaki eşinin hiçbir miras alamayacağının belirtildiğini de ekleyelim.

Zira evlilik anlaşması yaptığı Crystal Harris’ın Hefner’ın vasiyetinde yer almadığı söyleniyor. Ayrıca ünlü kişiliğin 1992 yılında çok sevdiği Marilyn Monroe’nun mezarının yanından 75.000 dolara yer satın almış olduğunu ve kuvvetle muhtemel oraya gömüleceğini de söyleyelim.

Bir de Hugh Hefner’ın kadın, kumar, içki ve benzerleriyle dolu hayatı dışında da bir yaşamı olduğunu eklemek isteriz. Yani Hefner’ın ardında Playboy’dan ve medyada gözler önüne serdiği karakterinden daha başka şeyler de var. Ölmeden önce attığı son tweetleri de Hefner’ın politik ve insani yönünü gözler önüne seriyor. Kaldı ki servetini oğulları dışında belirlediği bazı yardım kuruşluşlara bağışlaması da bu durumun en açık örneklerinden! İşte özellikle de Harvey ve Irma Kasırgaları üzerinde durduğu o tweetler…

Ve geçtiğimiz günlerde “huzur içinde yat” dediği arkadaşı Dick gregory…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum