Yatırım yapmaya başla!

Bu Restoranda Pizzaları Robotlar Yapıyor!Robot teknolojisindeki ardı arkası kesilmeyen gelişmeler, pek çok alanda değişimler yaşanmasına neden oluyor. Gıda sektörü de bu değişimlerden nasibini almış görünüyor. İzlediğiniz videoda Zume Pizza isimli restoran, fırınında iki robotu işe almış.

Restoranlar Pizza yapımında robotların rol oynamasıyla beraber karlarının arttığını belirtiyor. Robotlar Pizza yapımında, sucuk dilimlenmesi ya da peynir serpilmesi gibi sürekli yapılan işlerde büyük kolaylık sağlıyorlar. Restoran yetkilileri ise ettikleri kar sayesinde daha iyi malzeme alabildiklerini belirtiyor.

Müşteriler, tadına baktıkları Pizzanın her zaman taze ve sıcak geldiğini söylüyor. Üretim aşamasında otomasyonun daha aktif rol almasıyla beraber Pizzalar çok daha kısa sürede müşteriye ulaştırılabiliyor. Ancak burada sorulması gereken soru, robot kullanımının daha aktif hale gelmesi işsizliğin artmasına neden olur mu?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum